banner3088

Muhabirimiz olmak ister misiniz..?

Silivri’de faaliyet gösteren ve etkin çalışmalar ile okuyucu sayısı günden güne artan SİLİVRİ HABER AJANSI ,şimdi de isteyen vatandaşlara gönüllü Muhabir olma imkanı veriyor.

Muhabirimiz olmak ister misiniz..?

Artık sizlerde gönüllü birer muhabir olabilirsiniz...   

Çevrenizde gördünüz ve haber olacağına inandığınız her konuyu SİLİVRİ HABER AJANSI  Haber Merkezi'ne iletin...

Haber Merkezi'mize ulaşan her bilgi ve haber titizlikle değerlendirilecektir. 

Mahallenizde, beldenizde, sokağınızda  yaşadığınız sorunları, yapılan etkinlikleri, gördüğünüz çarpıklıkları, yaşadığınız haksızlıkları, sizler için yapılan her güzel çalışmayı, sanatsal ve kültürel etkinlikleri, spor karşılaşmalarını ve aklınıza gelebilecek her konudaki çalışmayı SİLİVRİ HABER AJANSI Haber Merkezi'ne mutlaka ulaştırın...

Haber olabileceğini düşündüğünüz her konudaki bilgiyi SİLİVRİ HABER AJANSI Haber Merkezi'nin İHBAR HATTI olan (0212) 728 00 01 nolu telefonuna bildiriniz  yada  silivrihaber@hotmail.com mail adresine bildiriniz. Haber ihbarlarınız titizlikle değerlendirilecek ve konuyla ilgili gerekli araştırma ve haber mutlaka yapılacaktır. Haberlerimiz ses getirecek ve sorunlarınız, istekleriniz vb. ilgili yetkili makamlara mutlaka ulaşacaktır.

Ayrıca, çevrenizde gelişen her türlü etkinlikleri bir fotoğraf makinası veya cep telefonunuz ile görüntüleyin ve konu ile ilgili olarak kısa bilgi yazarak  silivrihaber@hotmail.com mail adresine yollayınız.

Haberleriniz editörlerimiz tarafından düzenlenecek ve sizin adınızla haber olarak sitemizde yayınlanacaktır...

Gönüllü Muhabirimiz olun... İlerleyen zaman içinde düzenli olarak haber akışı sağlayan ve bu işe gönüllü olan muhabirlerimize SİLİVRİ HABER AJANSI adına düzenlenmiş basın - tanıtım kartları ve fotoğraf makinası verilecektir...

 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2012, 22:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3197

banner3152

banner3196