banner3088

Neslican Tay hayatını kaybetti

Rize’de sol bacağının kesilmesine neden olan kanser hastalığına karşı yürüttüğü mücadele ile tanınan ve sosyal medya fenomeni haline gelen Neslican Tay hayatını kaybetti.

Neslican Tay hayatını kaybetti

Rize'de sol bacağının kesilmesine neden olan kanser hastalığına karşı yürüttüğü mücadele ile tanınan ve sosyal medya fenomeni haline gelen Neslican Tay (20) yoğun bakıma alınmıştı. Neslican Tay için tedaviye alındığı hastaneden üzücü haber geldi. Medipol Mega Üniversite Hastanesinden yapılan açıklamada, “Neslican Tay kızımız 6 Eylül 2019 tarihinde uzun süredir mücadele ettiği ‘yaygın tutulum yapmış malign mezenşimal tümör'e bağlı artmış olan semptomları nedeniyle hastanemize müracaat etmişti. Durumunun ağırlaşması üzerine 15 Eylül Cumartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Ancak süreç içerisinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20 Eylül 2019 saat 22.20'de kendisini kaybettik. Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine sabırlar dileriz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 22:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan gòk
Hasan gòk - 1 yıl Önce

Nur icinde uyu güzel kiz

Ömer Bayrak
Ömer Bayrak - 1 yıl Önce

Çok üzüldüm daha geçenlerde bir haber purograminda konuşmuştu yeneceyim demişti şuan gördüm çok moralim bozuldu Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin

Nuray öztürk
Nuray öztürk - 1 yıl Önce

Güzel kızım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah

Melen’in cennet olsun Işık’lar içinde uyu allah
Melen’in cennet olsun Işık’lar içinde uyu allah - 1 yıl Önce

Annene tüm sevdiklerine sabır versin

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212