banner3088

Özcan Işıklar, Teşekkür Etti

31 Mart yerel seçimleri arifesinde seçim sürecini sağduyu ile yöneten herkese teşekkür eden CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, huzuru bozmaya çalışan anlayışın da tarihe gömüldüğünü dile getirdi.

Özcan Işıklar, Teşekkür Etti

Işıklar: “Seçim döneminin olgunlukla yönetilmesine katkı sağlayan başta Sayın Kaymakamımız Ali Partal’a, süreci saygı çerçevesinde yürüten Cumhur İttifakı Adayı Volkan Yılmaz’a, Milliyetçi Hareket Partisi’ne, partim Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte Millet İttifakı kuran İYİ Parti’ye, sağduyulu diğer parti temsilcilerine Demokrat Parti’ye, Saadet Partisi’ne, Halkların Demokratik Partisi’ne, Vatan Partisi’ne, asayişin sağlanması konusunda var gücüyle çalışan emniyet güçlerimize, sağduyu ve olgunlukla hareket ederek seçime katkı veren tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Gerek söylemlerinde gerek sosyal medya mecralarında nefret ve hakaret dili kullanarak bu huzuru bozmaya çalışan diğer anlayışı ise şiddetle kınıyorum!

Bu seçim süreci, platformlar, meydanlar göstermiştir ki; nefret dili bu seçimle birlikte tarihe gömüldü, tarihin karanlık sayfalarına doğru yola çıktı..!

Kazanan demokrasimiz, gençlerimize örnek olacak yeni bir gelecek, taze bir başlangıç bilimle, akılla ve sevgi diliyle hâkim olacak bir siyaset, yönetim anlayışı olacaktır. Bunun müjdesini gördük!  Nefret dili kaybetti, sevgi dili kazandı!

Buna katkı yapan mensubu olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin her bir ferdine ve büyük ailem Silivrime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrilii
Silivrilii - 1 yıl Önce

Bu seçimin Silivri'de 3 adet kaybedeni var. Özcan Işıklar, Muharrem İnce, Kemal kılıçdaroğlu.
Kendisine tarihin tozlu sayfalarında başarılar diliyorum. Paranın gücünün herşeye yetmediği görüldü.

orhan
orhan @Silivrilii - 1 yıl Önce

asıl bu seçimin kaybedeni sizin gibiler bunu zaman size gösterecek.

Patriot
Patriot - 1 yıl Önce

Silivri parti örgütü belediye başkan adayını belirler, o adaya saygı duyulmaz, başka arayışlara girilirse buna bölücülük denir. Silivri halkı ve parti organları tarafından kabul görmeyen adayı öne sürersen, başka yerlere kayan partililere bölücü diyemezsin. Bölücülük tepeden binme aday olan ve atayanlardır.

Esra
Esra - 1 yıl Önce

Bu seçimde Selami Değirmencinin satın alındığı iyice anlaşılmış oldu. Bu durumda bu seçim adil ve başarılı değildir. Ayrıca bir Silivrili olarak memleketimin yönetimine farklı yerlerden gelenlerin karar vermesini de hiç sevemedim.

Cevap
Cevap @Esra - 1 yıl Önce

CHP meclis aday listesini incelemeni öneriyorum.! Ayrıca İstanbul belediye başkan adayıda İstanbullu değildi. Merak ediyorum acaba İstanbul için ne oy kullandın? Malum hiçbiri İstanbul'lu değildi..

CEVAP anlayana!!!
CEVAP anlayana!!! @Esra - 1 yıl Önce

CHP meclis adayları içerisinde seçilen AKP den gelen adayları içine sindirebiliysun ama değilmi?

Devrim
Devrim - 1 yıl Önce

Silivri halkı, Silivri'nin Kılıçdaroğlu tarafından Muharrem İnce'ye jest yapılacak bir yer olmadığını gösterdi. Malumun ilanı oldu. Tepki oylarının çok oduğunu bilmemek bir hamaklıktı, oda oldu..

Ali Veli
Ali Veli - 1 yıl Önce

Silivri nüfusu 3 milyon olsunda. Sevinenleri o zaman görürüz. Hicbirsey yapmasa bile tarım arazilerini tutması bile rantın önüne geçti. Tabi, emlakci, inşaatçı, toprak sahibi bunların hoşuna gitmez Özcanin kazanması.

Yorumsuz
Yorumsuz @Ali Veli - 1 yıl Önce

2004 seçimlerinde Genç parti adayını destekleyip CHPye seçim kaybettiren ekipteydi sayın başkan. Keser döner , sap döner !!! Hem de aynı keser, aynı sap’a döndü ..

Gurbetçi
Gurbetçi @Ali Veli - 1 yıl Önce

O dediğin işlerin planları büyükşehirlerde yapılıyor. İlçenin elinde fazla yetki yok. Demek hala reklamlara inananlar var!

Y.Duru
Y.Duru - 1 yıl Önce

Özcan başkanın kaybedeceği baştan belli idi.Herkes Bora bey'i istiyordu.Ama gelin görün ki CHP ilçe yönetiminin vurdum duymaz tutumunun sonucunu gördük.Yazıklar olsun böyle yönetime ve yöneticilere.Koltuğu bırakma erdemini göstermeliler.

SORU
SORU - 1 yıl Önce

Özcan Işıklar Silivrimizde dayatma aday olmasa, herhangi başka birisi aday olsaydı seçim kazanılabilirmiydi?
Saygılar...

Öz Silivrili
Öz Silivrili - 1 yıl Önce

Silivrilii ; yazan kardeşim kaybeden halk maalesef o üç kişininde umurunda değil esas şimdi silivri tarih oldu silivriye artık çivi çakılmaz...

Silivrilii
Silivrilii @Öz Silivrili - 1 yıl Önce

Doğru diyorsun kaybedenler diye yazmışım, kaybettirenler demem lazımdı. Evet o 3 kişi maalesef Silivri'mizin kaybetmesinin baş müsebbidir..


banner3205

banner3197

banner3152

banner3196