banner3088

Özel güne özel gösteri

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, Silivri Lions Leo Dernekleri Esen İbak Eğitim ve Uygulama Okulunda yapılan bir birinden güzel gösterilerle kutlandı.

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, Silivri Lions Leo Dernekleri Esen İbak Eğitim ve Uygulama Okulunda yapılan bir birinden güzel gösterilerle kutlandı. 

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen yapılan Silivri Kaymakamı Salih Keser, İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar, CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Turan, Belediye meclis üyeleri, Silivri Engelliler Derneği Başkanı Pınar Davutoğlu ve çok sayıda izleyici katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ardından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile ilgili Silivri Kaymakamı Salih Keser ve Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürü İkram Kayapınar birer konuşma yaptı. Keser, devletin engelli bireyler için sağladığı imkânlardan bahsetti ve öğretmenlere seslenerek ‘sabrınız ve emeğiniz için sizi kutluyorum’ dedi. Programda Esen İbak’ta eğitim gören engelli öğrenciler izleyiciler için bir birinden renkli gösteriler yaptı. Hacivat Karagöz gölge oyunu, öğrencilerin anneleri için seslendirdikleri şarkılar, Hint gösterisi ilgiyle izlendi.Program öğretmen ve engelli öğrencilerden oluşan okul korosunun seslendirdiği şarkıların ardından çeşitli ikramlarla devam etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2013, 22:15
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196