banner3088

PTT’den yılbaşına özel kampanya

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), özel gün ve haftalara yönelik yeni kampanyasını duyurdu. Şirket, postaya verilecek posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yurt içinde yüzde 25 indirim uygulayacak.PTT A.Ş., özel gün ve...

PTT’den yılbaşına özel kampanya

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), özel gün ve haftalara yönelik yeni kampanyasını duyurdu. Şirket, postaya verilecek posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yurt içinde yüzde 25 indirim uygulayacak.

PTT A.Ş., özel gün ve haftalara yönelik yeni kampanyasını açıkladı. Şirket, yılbaşı öncesindeki 5 iş günü içerisinde, (25, 26, 27, 28 ve 29 Aralık) postaya verilecek posta kargosu ve APS kurye gönderilerine yurt içinde yüzde 25 indirim uygulanacak. Herhangi bir indirimden faydalanan gönderiler ayrıca bu indirimden yararlanamayacak.

PTT A.Ş., yılbaşına özel kampanyası çerçevesinde birbirinden güzel tebrik kartları da hazırladı. İlgi çekici görsellerle tasarlanan tebrik kartları tüm PTT işyerlerinden ücretsiz edinilebilecek. Tebrik kartlarının posta ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197