banner3088

Şampiyonluk kutlamaları iptal edildi

Önceki gün Şırnak, Şenoba’da yaşanan talihsiz bir kazanın ardından verdiği 13 şehidimizin varlığından dolayı derin bir üzüntü içinde olan Silivrispor’da şampiyonluk kutlamaları iptal edildi.

Şampiyonluk kutlamaları iptal edildi

Hafta sonu oynanan Erbaa maçını 1-0 kazanan Silivrispor, ilçesi ile şampiyonluk kutlamalarına hazırlandığı sırada gelen şehit haberlerinin ardından tüm kutlama programlarının iptal edildiğini bizzat Silivrispor kulüp Başkanı Ümit Kalko tarafından açıklandı. Cumartesi günü büyük bir coşkuyla kutlamalara hazırlanan Silivrispor’da tüm kutlamalar ileri bir tarihe ötelendi. Konu hakkında bir bilgilendirmede bulunan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko; “Aldığımız bu üzücü haber neticesinde planladığımız tüm kutlama programları ileri bir tarihe atılmıştır. Ülke olarak yas içinde olduğumuz bir dönemde bizim ilçe olarak kutlamalarda bulunmamızın hiç doğru bir davranış olmayacağı düşüncesindeyim. Bunun için bu hafta sonu yapmayı planladığımız tüm şampiyonluk kutlama programını iptal ettim ve ileri bir tarihe attım. Acımız büyük, Şırnak Şenoba'da; 13 şehit, 13 evlat, 13 umut,13 gelecek, dünya da 13 eksik, cennette 13 fazlayız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum. Milletimizin başısağolsun” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖKSEL
GÖKSEL - 3 yıl Önce

BÜYÜKSÜN BAŞKAN OLMASI GEREKENDE BUYDU 13 CANIMIZ GİTTİ ALLAH ŞEHİTLERİMİZE RAHMET EYLESİN MEKANLARI CCENNET OLSUN İNŞALLAH

banner3092

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196