banner3088

Saygı ve Şükranla Anıyoruz

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş,19 Mayıs Atatürk’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Saygı ve Şükranla Anıyoruz
 

Karakaş mesajında “Büyük Önder Atatürk’ün doğum günü olarak kabul ettiği, milli mücadelenin ilk adımının atıldığı günün 93. yıldönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Askeri dehası, üstün yetenekleri ile memleketini esaretten kurtarmak için yola çıkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan cumhuriyetimizde 19 Mayıs coşkusunu bir kez daha kutlayabilmenin sevinci içerisindeyiz. Bugün huzur ve güven içinde yaşadığımız memleketimizi kurtarmak için yola çıkan Atatürk’ün attığı o adımı, O’nu anma ve gençliğin bayramı olarak kutlamak da milletimizin o eşsiz liderine gösterdiği sevgi ve saygının bir ifadesidir. Önce memleketimizin düşman işgalinden kurtarılması, ardından Milli Meclis’imizin açılması ve nihayetinde Cumhuriyet ile yönetilmemiz, 93 yıl önce Samsun’a atılan o adımın ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermektedir.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 93. yıldönümünü kutlar, Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve değerli gazilerimizi sevgi, saygı ve şükranla anarım” ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2012, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211