banner3088

Silivri Belediyesi'nden “Ambalajsız ekmek satışına” yasak gelecek mi ?

"Siz evde kalın biz sizin için görevimizin başındayız" diyen Silivri Belediyesi, koronavirüse karşı alınan önlem çalışmaları kapsamında ilçe genelindeki minibüs durakları, çocuk parkları ve sosyal alanlarda dezenfekte işlemine titizlikle devam ediyor.

Silivri Belediyesi'nden “Ambalajsız ekmek satışına” yasak gelecek mi ?

Silivri Belediyesi, koronavirüse karşı alınan önlem çalışmaları kapsamında ilçe genelindeki minibüs durakları, çocuk parkları ve sosyal alanlarda dezenfekte işlemine titizlikle devam ediyor.

ilk günden itibaren sahada olan Silivri Belediyesi Veterinerlik, Temizlik, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı özel ekipleri ile dezenfekte işlemini sürdürüyor. Son olarak, 24 saat esasına göre çalışan, tam donanımlı ve eğitimli ekipler tarafından, kamu ve özel bankalar, ilçe genelinde ki tüm eczaneler, oda ve kooperatiflerin dezenfekte işlemleri neredeyse tamamlandı.

Salgın tehlikesi sona erene kadar özelikle kamusal alanlar ve insan hareketliliğinin yoğun olduğu alanlar başta olmak üzere belirli aralıklarla ilçe genelindeki dezenfekte işlemleri devam edeceğini açıklayan Silivri Belediyesi,bu süreci çok kapsamlı ve kontrollü bir şekilde yürütmesi tüm vatandaşları güvende hissettirdi.

Peki, Silivri’de  hala ambalajsız ekmek satılmaya devam edilecek mi?

Her geçen gün vaka sayısı artarak devam ediyor olması ve dünya genelinde toplum sağlığını tehlikeye sokan korona virüsüne karşı halk sağlığının korunması ve hijyen şartlarının sağlanması amacıyla Silivri Belediyesinden “Ambalajsız ekmek satışına” dur deyip yasak kararı gelecek mi?

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197