banner3088

Silivrispor Şampiyonluğu kutladı

18 yıl aradan sonra 3.Lig’e yükselen Silivrispor, şampiyonluğunu Atatürk Meydanı’nda düzenlediği gece ile kutladı. Şampiyonluk kupasını Silivri halkının coşkulu katılımıyla havaya kaldıran Silivrispor, 1 sezonun yorgunluğunu keyifli bir gece ile attı, başarısını doyasıya kutladı.

18 yıl aradan sonra 3.Lig’e yükselen Silivrispor, şampiyonluğunu Atatürk Meydanı’nda düzenlediği gece ile kutladı.

 

Geceye Silivri Kaymakamı Salih Keser, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ,İlçe Emniyet Müdürü Ender Sevim,AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, CHP İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ,DP İlçe Başkanı Halide Avlu, Silivrispor yöneticileri, il genel ve belediye meclis üyeleri, TFF Yöneticileri, Silivri Amatör Spor Birliği Başkanı Bora Balcıoğlu, tüm Amatör Spor Kulübü Başkan ve idarecileri katıldı.

 

Gecenin sunuculuğunu Silivri Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeli Aydın Doğar üstlendi.

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Mustafa Saral, kulüp yöneticileri, teknik kadro ve futbolcular, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş tarafından temin edilen üstü açık otobüs ile şehir turu attı.

 

 

SİLİVRİ’DE 3.LİG SEVİNCİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan gece, Silivrispor Halk Oyunları Ekibi’nin 7 bölgeden 60 dansçının folklor gösterisi ile devam etti.Kulüp Başkanı Mustafa Saral’ın konuşmalarını tamamlaması ile sahneye gelen TFF İstanbul İl Başkan Vekili Yetkin Karakaş şampiyon Silivrisporlu futbolculara madalyalarını ve kupalarını teslim etmek üzere sahneye İlçe Kaymakamı Salih Keser, Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu’yu davet etti. Tek tek anonsla sahneye alınan Barbaros Torunlarına madalyaları ve kupaları teslim edildi. Ayrıca Başkan Işıklar, Kulüp Başkanı Saral’a 18 yıllık başarı anısına plaket takdim ederken, Saral da geceye katkı sağlayan Forestcity Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Saral’a teşekkür plaketini takdim etti. 

BAŞKAN IŞIKLAR; “YOLUNUZ AÇIK OLSUN”

Gecede bir konuşma yapan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, şunları söyledi; “18 yıl önce bu meydanda bir gurur yaşamıştık, şimdi tekrarıyla karşı karşıyayız. Sahaya gitmeyebiliriz, maçları da izleyemeyebiliyoruz fakat yenildiğinde üzülmemizin, kazandığında sevinmemizin sebebi ne? Bizi beraber yapan ne? İşte bunun sebebi, bizi Silivri yapan, bu gururu yaşatan hemşerilik bilinci. Biz şampiyonlukta da, mağlubiyette de, sevinçte de üzüntüde de aynı duyguları paylaşıyoruz. O zaman Silivri adının birleştiriciliğini paylaşıyoruz. Silivri’yi aydınlık yarınlara taşıyacak olan sanat, kültür, ekonomi gibi unsurların yanında spor da var. Markalaşacak, tarihi geçmişimizle onu çağdaş ve modern yarınlara taşıyacak isimlerden birisi Silivrispor olacak. Bu başarıyı sağlayan başta Kulüp Başkanımız Mustafa Saral’ı ve tüm ekibini kutluyorum. Sahada ter döken futbolcularımıza ve bu kulübün her zaman yanında olan Kasaba taraftar grubuna ve Ahmet arkadaşıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Şampiyonlar Silivri’ye yakıştı, Silivri de şampiyonluğa yakıştı. Yolunuz açık olsun.”

SAHNEDEN EVLENME TEKLİFİ

Silivrispor’lu futbolcu Turgut Kirve,uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Elif Karacakayın’a ,binlerce izleyenin önünde sahneden evlenme teklif etti.Teklifi Evet diyerek kabul eden çift uzun süre alkışlandı.

SİNAN YILMAZ’DAN KOLBASTI ŞOV

Şampiyonluk gecesinde sahne alan Sinan Yılmaz, hareketli parçaları ve kolbastı sahne şovu ile Silivri’ye unutamayacağı bir gece yaşattı.
 

GÖKÇE; “NE YAPARDIM BİLMEM SİLİVRİSPORUMU GÖRMESEM”

Gecede sahne alan Gökçe gençlerin yoğun ilgisine şarkıları ile karşılık verirken, programları sonrası Silivrispor Kulüp Başkanı Mustafa Saral tarafından Sinan Yılmaz ve Gökçe’ye plaketleri sunuldu. Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2012, 20:28
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196