banner3088

TÜGVA doğa kampı başvuruları başladı

TÜGVA, İBB ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ortaokul yaz okulu ve lise doğa kampı başvuruları başladı.

TÜGVA doğa kampı başvuruları başladı

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)'dan öğrencilere dolu dolu bir yaz tatili geçirmeleri için muhteşem fırsat!

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu yaz okulu çalışmalarında öğrenciler ekipman, ders materyalleri, spor malzemeleri, yiyecek ve içecekler içinde ücret ödemeyecek.

Ortaokul öğrencileri için 3-28 Temmuz tarihleri arasında Silivri Ertuğrul Gazi Ortaokulunda, hafta içi her gün 09.30-17.00 saatleri arasında yaz okulu gerçekleştirilecek. Öğrenciler 2 saat Kur'an-ı Kerim, Ahlak, Adab-ı Muaşeret gibi dersler görüp günün geri kalanında mini golf, satranç, mangala, dart, halat çekme gibi zihinsel ve fiziksel gelişimlerini destekleyen spor branşlarıyla ilgilenecekler.

Liseli Doğa Kampında ise Kız ve Erkek öğrenciler için 2 farklı tarihte Edirne-Keşan-Saros körfezinde bulunan Gökçetepe Tabiat Parkı'nda kamp yapılacak. Erkek öğrenciler 24-28 Temmuz, kız öğrenciler ise 14-18 Ağustos tarihlerinde katılım sağlayacak. Çadırda konaklamalı gerçekleştirilecek kamp programında yüzme, okçuluk, mini golf, mangala, oryantiring gibi sporlarla beraber macera parkuru ve gece yürüyüşleriyle öğrenciler adrenalinin doruklarına ulaşacaklar.

Yapılacak bütün eğitim ve sporlarda alanında uzman isimlerin desteği alınacak. Sizlerde bu yaz tatilini değerlendirmek ve arkadaşlarınızla unutulmayacak anılar yaşarken bir yandan da manevi dünyanızı zenginleştirmek istiyorsanız sınırlı kontenjanlar için başvuru adresi: 0536 492 91 88- 0541 973 86 93

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 18:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sude
Sude - 2 yıl Önce

Doğa kampı son başvuru tarihi nedir

Elif Ünal
Elif Ünal - 2 yıl Önce

Şuan yaz okulunda egitmen olarak görev yapıyorum yaz kampında da egitmen olarak alımlar mevcut mu

Deniz
Deniz - 2 yıl Önce

Bizim kaydımız onaylandı bugün aradık kontejan doldu denildi

Deniz turgut
Deniz turgut - 2 yıl Önce

Kızımın kaydını yaptırdık bizi arayıp onayladı denildi bugün biz aradık doldu kontejan dediler

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196