banner3070

Turan: Mekanın cennet olsun Adatepe

Silivri Belediyesi eski Başkanlarından ve Ülkü Adatepe’yi Silivri’li çocuklarla buluşturan Hüseyin Turan, yayınladığı başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Turan: Mekanın cennet olsun Adatepe
Mustafa Kemal Atatürk’ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe’nin, geçirdiği elim bir trafik kazası neticesinde hayatını kaybetmiş olmasını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.

Silivri Belediye eski Başkanları’ndan ve Ülkü Adatepe’yi Silivri’li çocuklarla buluşturan Hüseyin Turan, yayınladığı başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi:


Mustafa Kemal Atatürk’ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe’nin, geçirdiği elim bir trafik kazası neticesinde hayatını kaybetmiş olmasını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Silivri Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğum dönem içerisinde Sayın Ülkü Adatepe’yi ilçemizde misafir edebilme, Atatürk sevgisini aşılamaya çalıştığı çocuklarımızla biraya getirebilme ve kendisini tanıma mutluluğunu yaşamıştım. Hatta kendisi, “Atatürk’le çocukluğum” isimli kitabını imzalayarak bana hediye etmişti. O gün hala hafızamdaki yerini korumaktadır. Tüm bu duygu ve düşünceler içerisinde, merhumeye Allah’tan rahmet, geride bıraktığı kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun…
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2012, 22:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2250