Politika

Silivri siyasi parti ve siyaset haberleri

Politika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli Çanakkale’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çanakkale Zaferi’nin 107.yıldönümü törenleri ve 1915 Çanakkale Köprüsü’nün açılışı için Çanakkale’ye geldi. Bahçeli eşlik ediyor.

Bakan Akar, "Çanakkale Geçilmez" yazan altın madalyalı Türk bayrağını törenle göndere çekti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi nedeniyle düzenlenen törende "Çanakkale Geçilmez" yazılı altın madalyanın toka edildiği Türk bayrağını törenle göndere çekti.

Bakan Kurum ve Bakan Nebati yabancı yatırımcılarla bir araya geldi

Fransa’da düzenlenen bu sene 31’incisi yapılan MIPIM Gayrimenkul Fuarı’na Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Nureddin Nebati de katıldı.

Bakan Karaismailoğlu, engelli vatandaşlarla 1915 Çanakkale Köprüsü’nde yürüdü

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı yapılacak olan 1915 Çanakkale Köprüsü’nde, Türkiye’nin farklı illerinden gelen görme ve bedensel engelli vatandaşlarla köprünün ortasına kadar yürüdü.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü’nde açıklamalarda bulundu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü’nde açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "15 milyon doz aşıyı Afrikalı kardeşlerimize peyderpey ulaştırıyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "3. Türkiye Afrika Ortaklık Zirvesi’nde söz verdiğimiz toplam 15 milyon doz aşıyı Afrikalı kardeşlerimize peyderpey ulaştırıyoruz. Yerli aşımız Turkovac’a gelen talepleri de bu süreçte imkanlar dahilinde karşılamaya çalışıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na video konferans ile katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Sağlık Örgütü ile Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na video konferans ile katıldı.

Tacizle suçlanan CHP ilçe başkanının toplantısında arbede

CHP Derince İlçe Başkanı Birkan Koçak, hakkındaki taciz iddialarına dair açıklama yaptığı sırada, Kocaeli Kadın Platformu üyeleri ile partililer arasında arbede yaşandı.

Bakan Koca, Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na katıldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Dünya Sağlık Örgütü ile Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na video konferans ile katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Sağlık Örgütü ile Sağlık Bakanlığı iş birliğiyle düzenlenen Avrupa Bölgesi Göç ve Sağlık Yüksek Düzeyli Toplantısı’na video konferans ile katıldı.

Bakan Karaismailoğlu gün doğumunda 1915 Çanakkale Köprüsü’nde yürüdü

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, gün doğumunda 1915 Çanakkale Köprüsü üzerinden yürüyerek Avrupa’dan Asya’ya geçti.

Bakan Karaismailoğlu: “1915 Çanakkale Köprüsü’nde işlerimiz tamam”

ÇANAKKALE (İHA) – Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “1915 Çanakkale Köprüsü’nün Cuma günü açılmasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. İşlerimiz tamam, artık ortalığı toparlıyoruz. Bu köprü üzerinde binlerce matematik formülü var. O yüzden gurur vesilesi bu köprü” dedi.

Bozoğlu, Hükümet'in Silivri hizmetlerini anlattı

AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı, İl Başkanlığı tarafından programlanan 'Yerel Yönetimler Gündemli' toplantıyla bir araya geldi.

Cumhur ittifakı için Bursa’da örnek işbirliği

Cumhur ittifakının Türkiye’de en güzel örneklerinden birisi Bursa’nın Yenişehir ilçesinde yaşanıyor. MHP’li Belediye Başkanı, Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları ilçenin meseleleri için hep birlikte yollara düştü

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Başaran: "TTB’nin kararı hekimlikle bağdaşmıyor, şiddetle kınıyoruz"

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, "Türk Tabipler Birliği’nin grev kararı mesleki değil, tamamen siyasidir" dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’ndan İBB’ye "çınar ağacı" tepkisi

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Cahit Altunay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Çırağan Caddesi üzerindeki 112 ağacını kesmesine tepki gösterdi. Altunay, “Taksim Meydan’da 8 tane ağacın köklerinden sökülerek başka bir yere nakledilmesine karşı çıkanlar ve devletimize yapılan o hareketler milyarlarca dolar zarara sebebiyet vermiştir. O zaman İBB başkanı onları kahraman ilan etmişti. Acaba bugün yapılan sessiz eylemin karşılığında hiçbir kelamınız olmayacak mı?” dedi.

Çanakkale’den yola çıkan kutsal emanetler Bilecik’te

Çanakkale Deniz Zaferi‘nin 107’inci yıldönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teslim edilmek üzere önceki gün Gelibolu Yarımadası‘nda 253 bin şehidin bulunduğu bölgeden alınan toprak, deniz suyu ve Türk Bayrağı‘ndan oluşan kutsal emanetler, Bilecikli atletlere teslim edildi.

Binali Yıldırım: “Yolları böleriz, Türkiye’yi böldürtmeyiz”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nca Çorlu Halk Eğitimi Merkezi 15 Temmuz Konferans Salonu’nda düzenlenen genişletilmiş il danışma kurulu toplantısına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, “Yolları böldük, gönülleri birleştirdik. Yolları böleriz ama Türkiye’yi böldürmeyiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Çanakkale Köprüsü vurgusu: "Bütün dünya hayran kalacak"

Tekirdağ’ı ziyaret eden Binali Yıldırım’ı arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantıya katılan vatandaşlara seslenerek bütün dünyanın Çanakkale Köprüsü’ne hayran kalacağına söyledi. Erdoğan, "Bu köprümüz dünyanın 3 büyük köprüsünden bir tanesi" dedi.

Toplam 5033 haber.