banner3088

Haftanın analizi (02 Aralık 2015)

Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübünü tebrik ederek başlamak istiyorum bu hafta ki yazıma…

Özcan Sütçüoğlu yönetimindeki Ahenk Sanat Kulübü, Silivri’mizi yurtiçi ve yurtdışında birçok bölgede başarıyla temsil etmeye devam ediyor.29 Kasım’da yapılan yarışmada Türkiye finali için yarıştılar ve 11.oldular. Beklemediğimiz bir sonuç olduğunu hepimiz biliyoruz ancak bu aşamaya kadar sürdürdükleri başarı çizgisine zarar verecek bir durum söz konusu bile değil. Ben Özcan Sütçüoğlu şahsında tüm Ahenk’li kardeşlerimi tebrik ediyor başarılarının daim olmasını diliyorum.

Uzun bir zamandır sessizliğini koruyan Silivri Emniyet müdürlüğü, peşpeşe yaptığı icraatlarla suç ve suçlularla mücadelenin son sürat devam ettiğini bir kez daha gösterdi. Özellikle Silivri’de uyuşturucuya geçit verilmeyeceğini gözler önüne seren Emniyet müdürümüz Sayın Hakan Er ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personelini tebrik ediyorum.

CHP’de geçtiğimiz Pazar günü 10.Olağan Genel kongre yapıldı. Oldukça sakin geçti.385 Delegeden 223’ü oy kullandı. Sonuç, Başkan değişmedi ancak yönetime yeni isimler girdi. Oy kullanmayan delegelerin neden oy kullanmadıklarının iyi analiz edilmesi gerektiğine inanıyorum. Muhtemelen yeni yönetim listesine tepkilerini göstermek amacıyla oy kullanmadılar.

28 Kasım’da bir kongrede  İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği’nde gerçekleştirildi.Mehmet Mert yeni başkanımız oldu.Uzun süredir var olan ancak varlığından 1,5 yıl önce varlığından yeni haberim olan derneğin üyesi oldum.Son 1,5 yılda kat edilen mesafelerin daha da ileriye gideceğine emin olduğumdan üye oldum.Dernek Başkanı Mehmet Mert ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımı kutluyorum ve Başarlar diliyorum.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196