banner3088

Haftanın Analizi (18 Kasım 2015)

Bizim için yoğun geçen bir haftanın değerlendirmesiyle yine huzurlarınızdayım.

Geçtiğimiz günlerde Silivri’de üst üste kolluk kuvvetlerimiz başarılı bir dizi operasyonlar gerçekleştirdi.İlki Mavi yelken tarafında lüx evlerin olduğu özel bir sitede gece operasyonu düzenlendi.Olayı duyar duymaz gittim.Gece 01:00’de başlayan gece mesaisi sabah saat 07:00 civarında tamamlandı.Belki bir iki kare görüntü alabilirim düşüncesiyle bekledim bekledim bekledim.. Sadece 3 kare fotoğraf çekebildim gecenin karanlığında..

İkinci operasyon Eski Çeltik tarafında yapıldı. Haberini hazırladık görüntüleriyle birlikte haber yaptık. Ertesi gün meslektaşım Fatma Sarıbıyık’la birlikte adliye önünde gittik. Beklerken etrafımızda yaklaşık 100’e yakın peydah oldu. Bir arbede yaşadık oradan ayrılmak üzere yolun karşısına geçerken kafamda yumrukları hissettim. Gözü dönmüş kalabalık geliyordu üzerimize belediyeye zor attık kendimizi…

Şimdi bunları neden sizlerle paylaştım?

Gazetecilik yapmaya çalışıyoruz yerelde, olayları bizzat sahada olay yerinde takip ederek video fotoğraf v.b materyallerle destekleyerek sizlere sunmaya özen gösteriyoruz tarafsızlık adına…Ne gördüysek kesmeden montajlamadan kırpmadan ne ise o..Ancak takip ettiğimiz haberleri başını sonunu değiştirerek ter akıtmadan sıcak evinde masasında çayını yudumlayarak emek hırsızlığı yapanları yine Allah’a havale ediyorum.

CHP’de ilk olarak Suna Göçengil kongre öncesinde adaylığını ilk açıklayan isim oldu. İleri ki günlerde kim yada kimler başkanlık yarışına girer bekleyip göreceğiz…

SHA çatısı altında faaliyet gösterecek olan bir girişimimizden de bahsetmek istiyorum. Silivri’de kurumsal olarak yapmayı hedeflediğimiz organizasyon sektörüne giriş yapıyoruz. Cuma günü Yaşar Kemal Sergi salonunda saat 18:00’de (kısmet olursa) tanıtımını yapacağız yeni girişimimizin.Bu günümüzde bizleri yalnız bırakmayacağınızı umarak iyi bir hafta geçirmenizi temenni ederim.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196