banner3088

Haftanın analizi (27 Ocak 2016)

Müge Anlı’nın başlattığı bir proje var”Sevgi İzi”,bu projeye Silivri’den de tam destek geldi. Projeye ilk desteği Seda Şahin ‘in sahip olduğu Özel bir rehabilitasyon merkezi start verdi. Ardından AK Parti, daha da çok desteğin geleceğine eminim. Yaptığımız haber ulusal basında da geniş yer bulurken Pazar günü Müge Anlı’nın ekibinden aranarak yaptığım haberden dolayı teşekkür aldım.

Özel birey olmak Silivri’de başka bir güzel, anlatayım, Silivri sahilindeki Piyata Cafe’yi Silivri’de yaşayan herkes bilir. Sahibi Aydın ağabey, pırlanta gibi yüreği olan bir büyüğümüz. Hemen hemen her fırsatta Özel bireyleri mekânında ağırlar elinden geldiğince misafirlerini hoş tutmaya çalışır.

Kavaklı muhtarımız Gökan Yıldız da ayrı bir değer, Kavaklı okulunda eğitim alan özel bireylerin el emeği göz nuru sergilerini ziyaret ederken küçük hediyelerle gitti. Biz bile bu yaşta küçükte olsa bir hediye aldığımızda mutlu olurken siz özel bireyleri bir düşünün.

FİDE projesi tüm hızıyla devam ediyor. Proje ekibi uyuşturucuyla mücadeleye aileden başlayarak müdahale etmeye özen gösteriyor. Mahalle ve kurum ziyaretleri, bilgilendirme toplantıları son sürat devam ediyor. Ekip üyelerinin verdiği özveriyi görüyorum ve takdir ediyorum. Bir kişiyi dahi kurtarabilirsek ne mutlu diyerek mesai kavramı bilmeden kendi işleriymiş edasıyla toplantılarda ellerinden geleni yapıyorlar.

Malumunuz İhlas Haber Ajansı’nın Silivri’de ki temsilcisiyim. O televizyonlarda izlediğiniz Silivri ile alakalı olan birçok haber benim elimden çıkarak İHA aracılığıyla ulusal medyaya servis ediliyor. Takip edenler biliyor benim çalışma azmimi, bilmeyenler için yineleyim, gazetecinin saati olmaz, uykusu olmaz, soğuğu sıcağı olmaz felsefesi ile işimi yürütmeye özen gösteriyorum. Her zaman sıcak haberler verebilmek için var gücümle çalışıyorum. Öyle sabah 9,akşam 6 mesaisi yapan maaşlı eleman değilim. Çamur at izi kalsın da yapmıyorum. Nerde olay var, nerde haber var ben ordayım (Yetişebildiğim sürece).Ben yine efendiliğimi korur, üslubumu bozmadan adam gibi işime bakarım. Beni eleştirenlere de saygı duyar, büyüğümdür der eyvallah derim. Ama “Zincirini kırıp giden köpeği tekrar kapıma bağlamam ve beslemem”

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196