banner3088

Hayırlara vesile olsun..

Geçtiğimiz günlerde AK Parti ilçe Teşkilatının yapmış olduğu kahvaltı programında küskünler bir araya geldi.Metin Karakaş,Yetgin Çavdar,Hüseyin Turan ve Tülay Kaynarca ve ilçe teşkilatında görev alan diğer isimler….

Küskünler diyorum çünkü kendileri bunu bir türlü kabul etmeseler de Silivrililer çok iyi bilir arada esen sert rüzgarları…beklenilen bir durum değildi tabii bu isimlerin bir araya gelmesi.Özellikle Yetgin Çavdar’ın teşkilat içine davet edilmesi şaşırtıcıydı.tek tek söz alan isimlerin ortak noktası Silivri de Ak Partinin yeniden iktidar olmasıydı…umarım gerçekten temennileri o doğrultudadır,umarım bu birleşme  (en azından o gün için) hayırlara vesile olur ve umarım her şey o resim karesindeki gibi samimi olur. Resim demişken dikkatimden kaçmadı ilk gün resmi herkes sosyal medyada paylaştı yorumlar arttıkça resimler teker teker kaldırıldı bir ambargomu koyuldu acaba, birilerini rahatsız mı etti bu kare diye düşünmedim değil.

Silivri de çıkar o çatışmaları yüzünden bir seçimi kaybeden Ak Parti de umarım bu kez isimlerden çok parti ön plana çıkar ve Silivri’ye bir şeyler katar.Geçmiş dönemde görüldüğü üzere bölünerek kimsenin gücü yetmedi iktidara.Yapılan onca hizmete rağmen hüsranla sonuçlanan bir seçim var ortada. Bu sebeple naçizane tavsiyem birleşmeniz yönündedir. İnşallah artık kişisel duygularınızı bir yana bırakıp parti için el ele verebilirsiniz. Umarım herkes bu durumun ciddiyetini idrak edebilmiştir….

 
YORUM EKLE

banner3205

banner2251

banner3197

banner3196