Huzurevi sakinleri Kösrelik mesire alanında piknik keyfi yaptı

Keçiören Belediyesi'nin Kösrelik Göleti mesire alanında düzenlediği piknikte huzurevi sakinleri keyifli bir gün geçirdi.

Huzurevi sakinleri Kösrelik mesire alanında piknik keyfi yaptı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Keçiören Belediyesi’nin Kösrelik Göleti mesire alanında düzenlediği piknikte huzurevi sakinleri keyifli bir gün geçirdi.

Keçiören Belediyesi tarafından otobüslerle alınan Gönül Köşkü Huzurevi sakinleri, Kösrelik mesire alanında piknik yaptı. Güngörmüş büyükler, mangal yakarak doğayla baş başa vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Kimileri de belediyeye ait ücretsiz bisikletlere binerek gölün etrafında tur attı.

Huzurevindeki yaşlıların keyifli vakit geçirmesi için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ettiklerini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Ana ve babalarımıza hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Onlara doğayla baş başa, oksijeni bol bir ortamda piknik yapma imkânı sunduk. Hepsinin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Huzurevimizdeki yaşlılarımıza olan gönülden hizmetimizin karşılığında belediyemiz bereketleniyor. Bir yaşlımızın gönlünü kıran bütün dünyanın gönlünü kırmış gibi, bir yaşlımızın gönlünü alan bütün dünyanın gönlünü almış gibidir. Onları çok seviyoruz” diye konuştu.