banner3088

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde halay çektiler

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde sabahın erken saatlerinden itibaren maraton heyecanı yaşanmaya başladı. Maraton için koşmaya gelen bir grup genç de köprüde halay çekti. Vatandaşların arasından halay çekerek ilerleyen 4 arkadaş renkli...

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde halay çektiler

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde sabahın erken saatlerinden itibaren maraton heyecanı yaşanmaya başladı. Maraton için koşmaya gelen bir grup genç de köprüde halay çekti. Vatandaşların arasından halay çekerek ilerleyen 4 arkadaş renkli görüntüler oluşturdu.

Vodafone 39. İstanbul Maratonu için 8 kilometrelik halk koşusu kayıtlarını yaptıran vatandaşlar 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne gelerek koşmaya başladı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü maraton dolayısıyla renkli görüntülere sahne oldu. Farklı etaplar halinde düzenlenen Vodafone 39. İstanbul Maratonunun halk koşusu etabı için yediden yetmişe herkes köprüye gelirken, bir grup genç de köprüden halay çekerek geçmek istedi. Vatandaşların arasından halay çekerek ilerleyen 4 arkadaş renkli görüntüler oluşturdu. Köprüden halay çekerek geçen gençler, “Evlenmeyi düşüyoruz da köprüde hazırlık yapıyoruz” dedi.

Öte yandan, bazı gençler de koşmak yerine patenle kaymayı tercih etti. Bu da ilginç görüntüler oluşturtu.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196