banner3070

Silivri karanlığa gömüldü

BEDAŞ yaptığı açıklamada, hava şartları nedeniyle Avrupa Yakası'nda bazı ilçelerde elektrik kesintisi yapıldığını duyurdu. Silivri'de de birçok nokta karanlığa teslim oldu.

Silivri karanlığa gömüldü

İstanbul ve çevre illerde yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları zor durumda bırakmaya devam ediyor. Olumsuz hava koşulları sonrasında birçok ilçede olduğu gibi BEDAŞ'ın yaptığı açıklamada yer almamış olmasına rağmen, Silivri'nin de büyük bir bölümü karanlığa büründü. Konutlar Bölgesine ve Klasis Otel civarına şu an için elektrik verilememekte. BEDAŞ yetkililerinin arızayı gidermek için çalışmalara devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.'den (BEDAŞ) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Hava şartları nedeniyle Ulusal Elektrik Şebekesi’nden yeteri kadar elektrik alınamamaktadır. Kesintiden Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Fatih, Bağcılar, Sultangazi, Güngören, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Bakırköy ve Eyüp ilçeleri etkilenmektedir. Ulusal Elektrik Şebekesi’nden enerji gelene kadar kesintiden etkilenen bölgelerin mağdur olmaması için BEDAŞ tüm kaynakları seferber ederek çeşitli bölgelerden aktarmak suretiyle kademeli olarak elektrik sağlayacaktır.”

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 19:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
paşalı
paşalı - 3 yıl Önce

en ufak rüzgarda yağmurda hemen kesiliyor,gümüşyakada nerdeyse her gün 1-3-5 dakikalık keyfi kesintiler oluyor ilgililerin dikkatine

Mehmet
Mehmet - 3 yıl Önce

Millet aya gidiyor biz hala bedaşı bekliyoz

Serdar
Serdar - 3 yıl Önce

Kac saat olmus sadece konutlarda elektrik yok. Sanki elektrik konutlara lazim degil gibi hep burasini kesik birakiyorlar. Diger her yere geldi.

Selin
Selin - 3 yıl Önce

2017 Aydınlık türkiyeye

SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2252