Büyükçekmeceliler, Kuba Camii’ndeki ilk iftarda buluştu

Büyükçekmece Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarının ilki Kuba Camii avlusunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Umre’de olduğu için iftara katılamazken, ilk iftar...

Büyükçekmeceliler, Kuba Camii’ndeki ilk iftarda buluştu

Büyükçekmece Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen mahalle iftarlarının ilki Kuba Camii avlusunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Umre’de olduğu için iftara katılamazken, ilk iftar buluşmasına katılan Büyükçekmecelilere sevgi ve selamlarını göndererek, Ramazan ayının sağlık, huzur ve bereket içinde geçmesini diledi.

Ramazan’ın güzelliklerini paylaştılar

Ramazan ayının en güzel ve en renkli yaşandığı ilçelerden bir tanesi olan Büyükçekmece’de ilk iftar, Fatih Mahallesi Kuba Camii avlusunda gerçekleşti. İftara tüm Büyükçekmecelilerinin ilgisi çok yoğun oldu. İftar öncesinde bir konuşma yapan Büyükçekmece Belediyesi Siyasi, Sosyal, Kültürel ve İdari İşlerden Sorumlu Koordinatörü Hasan Akkuş, iftara katılan Büyükçekmecelilere, Umre’de bulunan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün mesajını iletti. Büyükçekmece Belediyesi’nce düzenlenen bu yıl ki ilk iftara katılan vatandaşlar bir kez daha Ramazan’ın manevi güzelliğini ve aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.
YORUM EKLE

banner2757

banner2250

banner2588