banner3279

ESEV Eğitimleri Şehir Ekranı TV’de

ESENLER BELEDİYESİ KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI SOSYAL MEDYADA "EVDEKAL" ETİKETİYLE BAŞLATILAN KAMPANYAYA DESTEK VEREREK, KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİNİ DİJİTAL ORTAMDA SANATSEVERLERİN BEĞENİSİNE SUNUYOR.

ESEV Eğitimleri Şehir Ekranı TV’de

Esenler Belediyesi korona virüs salgınına karşı sosyal medyada "evdekal" etiketiyle başlatılan kampanyaya destek vererek, kültür sanat etkinliklerini dijital ortamda sanatseverlerin beğenisine sunuyor.

Esenler Belediyesi kültürel etkinliklerini, Şehir Ekranı TV üzerinden dijital ortamda izleyicisine ulaştırıyor. 17 Mart Salı akşamı “Türkü Gecesi” programıyla başlayan canlı yayınlar hız kesmeden devam ediyor. “Bi Takım İnsanlar” tiyatro topluluğunun skeçleri, “Ömer Döngeloğlu ile Miraç Kandili Özel Yayını”, “Türkü Gecesi”, “Saliha Erdim ile Aile Sohbetleri”, “Ömer Tuğrul İnaçer ile Tasavvuf Sohbetleri”, “Ahmet Yenilmez ile Vefatının Yıldönümünde Muhsin Yazıcıoğlu” programı, “Erhan Altınok ile Vatan Uğruna” programları Şehir Ekranı TV’nin canlı yayınlarıyla izleyiciyle buluşacak.

Şehir Ekranı TV bu süreçte çocukları da unutmuyor. Çocuklar için hafta sonları birbirinden eğlenceli çocuk filmleri online gösterilecek. Bugün saat 13.00’te “Köstebekgiller Perili Orman”, yarın ise saat 13.00’te ise “Köstebekgiller 2: Gölgenin Tılsımı” filmleri çocuklarla buluşacak.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2250

banner3196