banner3088

Eyüpsultan’da korona virüse karşı sıkı denetim

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ TARAFINDAN İLÇE MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTEREN RESTORAN, PASTAHANE, FIRIN VE MARKETLERE YÖNELİK KORONA VİRÜS DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Eyüpsultan’da korona virüse karşı sıkı denetim

Eyüpsultan Belediyesi zabıta ekipleri tarafından ilçe merkezinde faaliyet gösteren restoran, pastahane, fırın ve marketlere yönelik korona virüs denetimleri gerçekleştirildi.

Korona virüse karşı halkın birçok alanda sağlıklı ve kaliteli hizmeti alması amacıyla denetimlerini arttıran Eyüpsultan Belediyesi zabıta ekipleri, gerçekleştirdikleri kapsamlı denetimlerde restoran, pastahane, fırın ve marketlerde kontroller yaparak, iş yeri sahipleri ve çalışanları bilgilendirdi. Başta hijyen koşulları olmak üzere, fiyat denetimi de yapan ekipler, çalışanlara uyması gereken kurallardan bahsetti. Ürünlerin saklanma koşullarını da denetleyen zabıta ekipleri, kişiler arası mesafe ve diğer konularda uyarılarda da bulunarak, tedbir amacıyla iş yerlerinde yapılması gereken düzenlemeleri anlattı.

“Zor bir virüsle mücadele ediyoruz çok dikkatli olmalıyız”

Eyüpsultan meydanın da bulunan fırın sahibi Tolga Akıncı, “Ekmek önemli bir şey, gıda üzerine çalışıyoruz burada. Ekmeğin dokunulmaması gerektiğini hepimizin bilmesi lazım. Çünkü zor bir virüsle mücadele ediyoruz. Çok dikkatli olmalıyız bu konuda. Vatandaşlarımızdan da sağduyu bekliyoruz. Biz fırınımızda tüm önlemlerimizi aldık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197