property = "fb: use_automatic_ad_placement" content = "enable = true ad_density = varsayılan" >

banner2836

“İBB Bilinçli Tüketici Ödülleri”ne Başvurular Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, tüketicileri bilinçlendirmek ve yasal haklarını kullanmaya teşvik etmek amacıyla “İstanbul Tüketici Ödülleri” düzenliyor. Haklarını bilen ve savunan tüketiciler ile tüketici dostu firmaları, kurum, kuruluş ve medya mensupları düzenlenecek törenle ödüllendirilecek. Tüketici ödüllerine başvurular 20 Ocak tarihine kadar yapılabiliyor.

“İBB Bilinçli Tüketici Ödülleri”ne Başvurular Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, Başkan Mevlüt Uysal’ın üzerinde önemle durduğu bilinçli tüketici kavramının İstanbul’da yaygınlaşması amacıyla, 12’ncisi düzenlenecek ‘İstanbul Tüketici Ödülleri’nin daha geniş kesimlere hitap etmesini amaçlıyor.

2018 yılı içerisindeki faaliyetlerin geneli dikkate alınarak belirlenecek ödüller;
• Bilinçli Tüketici Ödülü
• Yazılı Basın Tüketici Ödülü
• Radyo Televizyon Programı Ödülü
• Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü
• Bilimsel Çalışma Ödülü
• Tüketici Özel Ödülü
olmak üzere toplam 6 dalda verilecek.

14 Mart 2019 tarihinde Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda düzenlenecek olan “12. İstanbul Tüketici Ödülleri”ne başvurular başladı. Bilinçli tüketici olarak katılmak isteyen vatandaşlar, firmalar ve medya mensuplarının; 20 Ocak tarihlerine kadar
//tuketiciodulleri.istanbul/ adresinden başvuru yapmaları yeterli.

“İstanbul Tüketici Ödülleri” ile tüketici bilincinin geliştirilmesi ve tüketicilerin yasal haklarını kullanmaları konusunda özendirilmesinin yanı sıra, tüketici talep ve tercihlerini dikkate alan firmaların teşvik edilmesi, tüketici hukuku veya tüketicinin korunması ile ilgili bilimsel çalışmaların özendirilmesi de amaçlanıyor.

YORUM EKLE

banner2835

banner2250

banner2588