Kadir Gecesi’nde Korona virüsten hayatını kaybeden vatandaşlar için dua

KORONA VİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLAR VE HASTANEDE TEDAVİ GÖRENLERİN ŞİFA BULMASI İÇİN KADİR GECESİ’NDE DUA EDİLECEK. PENDİK BELEDİYESİ VE PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN BELEDİYENİN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN GERÇEKLEŞTİRİLECEK PROGRAMDA OKUNAN 1500 HATİM-İ ŞERİFİN DUASI YAPILACAK.

Kadir Gecesi’nde Korona virüsten hayatını kaybeden vatandaşlar için dua

Korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar ve hastanede tedavi görenlerin şifa bulması için Kadir Gecesi’nde dua edilecek. Pendik Belediyesi ve Pendik Müftülüğü tarafından belediyenin sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilecek programda okunan 1500 hatim-i Şerifin duası yapılacak.

Pendik Belediyesi, Kadir Gecesi’nde korona virüs nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar ve hastanede tedavi görenlerin şifa bulması için Kadir Gecesi’nde dua programı düzenledi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin tarafından yapılan açıklamada,”Kaybettiğimiz vatandaşlarımız ve hastalarımız için vatandaşlarımızı duaya davet ediyoruz. Okuduğumuz 1500 hatmi kaybettiğimiz vatandaşlarımız ve vatandaşlarımızın şifası için dualarla bağışlıyoruz” denildi. Ramazan ayı boyunca www.pendikhatim.com adresinde okunan 1500 hatim-i Şerifin duası Pendik Müftüsü Hüseyin Baş tarafından yapılacak . Vatandaşların duaya davet edildiği Program Pendik Belediyesi ‘nin Facebook ve İnstagram hesabından bu gece 21:15’te canlı yayınlanacak.

YORUM EKLE

banner3196

banner3883

banner3552

banner3212

banner3841