banner3088

Kartal’da genç stajyer sokak kedilerine ev tasarlıyor

KARTAL BELEDİYESİ’NDE STAJYER ÖĞRENCİ OLARAK ÇALIŞAN HÜRKAN DEMİRCİ, SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÖRNEK BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYOR. GENÇ STAJYER, SOKAK KEDİLERİNİN KIŞIN ZOR KOŞULLARINDA BARINABİLECEKLERİ ‘KEDİ EVİ’ TASARLIYOR.

Kartal’da genç stajyer sokak kedilerine ev tasarlıyor

Kartal Belediyesi’nde stajyer öğrenci olarak çalışan Hürkan Demirci, sokak hayvanları için örnek bir çalışma gerçekleştiriyor. Genç stajyer, sokak kedilerinin kışın zor koşullarında barınabilecekleri ‘kedi evi’ tasarlıyor.

Kartal Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü’nün Tasarım ve AR-GE biriminde çalışan Hürkan Demirci ismindeki genç stajyer, belediye bünyesinde örnek bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyor. Genç stajyer öğrenci, özellikle kışın barınma sorunu çeken sokak kedileri için ‘kedi evi’ tasarlıyor.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, stajyer öğrenci Hürkan Demirci’yi çalışmalarını gerçekleştirdiği atölyesinde ziyaret ederek, hazırladığı kedi evleriyle ilgili bilgi aldı. Çalışmalarından dolayı stajyer öğrenciyi takdir eden Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, “Hürkan genç ve çalışkan bir öğrencimiz. Belediyemizin bünyesinde herkese örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Hazırladığı kedi evleri sayesinde patili dostlarımız kışın soğuklarında barınma sorunları yaşamayacak” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3551

banner3212