banner3088

Okmeydanı Hastanesi’nde temizlik ve dezenfeksiyon yapıldı

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ VE ÖZEL KURULAN DEZENFEKSİYON EKİBİ, OKMEYDANI EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NİN ESKİ VE YENİ BİNALARINDA TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYON YAPTI.

Okmeydanı Hastanesi’nde temizlik ve dezenfeksiyon yapıldı

Eyüpsultan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ve özel kurulan dezenfeksiyon ekibi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin eski ve yeni binalarında temizlik ve dezenfeksiyon yaptı.

Özel kıyafetli dezenfeksiyon ekibi, hastanenin tüm birimlerinde, akşam saatlerinde dezenfeksiyon işlemi yaptı. Ekipler hiçbir detayı atlamadan tüm odaları, oda içlerinde bulunan bölümleri ve koridorları dezenfekte ettiler. Eldivenli ve maskeli 20 kişiden oluşan temizlik ekibi ise hastanenin tüm bölümlerinde hassas bir temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekip hastanenin yeni yapılan 827 yataklı yeni binasının hem iç bölümlerinde hem de dış bölümlerinde en ince ayrıntıya kadar temizlik yaptı. Eyüpsultan Belediyesi Temizlik ve Dezenfeksiyon Ekibi, Eyüpsultan Devlet Hastanesi’ni de hafta içi rutin olarak temizleyip dezenfekte ediyor.

YORUM EKLE

banner3205

banner2250

banner3197

banner3196