banner3088

Sağlık çalışanlarına destek için açılan dev pankart havadan görüntülendi

TÜRKİYE’DE DE ETKİSİNİ GÖSTEREN KORONA VİRÜSÜNE KARŞI MÜCADELE VEREN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA DESTEK OLMAK İÇİN, ÜMRANİYE BELEDİYE BİNASINA DEV PANKART ASILDI. BELEDİYE BİNASI KARŞISINDA BULUNAN ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI, “BU ZORLU SÜREÇTE GÖREV YAPAN TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİZ. İYİ Kİ VARSINIZ” YAZILI PANKARTA ALKIŞLARIYLA KARŞILIK VERDİ. ASILAN DEV PANKART HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Sağlık çalışanlarına destek için açılan dev pankart havadan görüntülendi

Türkiye’de de etkisini gösteren korona virüsüne karşı mücadele veren sağlık çalışanlarına destek olmak için, Ümraniye Belediye Binasına dev pankart asıldı. Belediye binası karşısında bulunan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki sağlık çalışanları, “Bu zorlu süreçte görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. İyi ki varsınız” yazılı pankarta alkışlarıyla karşılık verdi. Asılan dev pankart havadan görüntülendi.

Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen korona virüsüne karşı sağlık çalışanları amansız mücadele veriyor. Vatandaşlar da saat 21.00 saatinde sağlık çalışanlarını alkışlayarak destek veriyor. Ümraniye Belediyesi de sağlık çalışanlarına destek vermek için pankartlı jest yaptı. Ümraniye Belediyesi binasına ‘Bu zorlu süreçte görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. İyi ki varsınız” yazılı dev pankart asıldı. Belediye binasının karşısında bulunan Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli sağlık çalışanları, pankartı görüne duygusal anlar yaşadı. Pankartı gören sağlık çalışanları, kendilerine destek vermek için asılan dev pankart karşısında alkışlayarak karşılık verdi.

Sağlık çalışanlarına destek için asılan dev pankart drone ile havadan görüntülendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212