banner3088

Sağlık çalışanlarından vatandaşlara evinizden çıkmayın uyarısı

İSTANBUL’DA BAKIRKÖY DR. SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE ÇALIŞAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI, “BİZ SENİN İÇİN BURADA KALIYORUZ. SEN DE BİZİM İÇİN LÜTFEN EVDE KAL” PAYLAŞIMI YAPTI.

Sağlık çalışanlarından vatandaşlara evinizden çıkmayın uyarısı

İstanbul’da Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan sağlık çalışanları bir araya gelerek, “Biz senin için burada kalıyoruz. Sen de bizim için lütfen evde kal” notlarını paylaşarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi.

Yeni tip korona virüsün Türkiye’de görülmesinin ardından sağlık çalışanları sosyal medya üzerinden bir etkinlik oluşturarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarını istedi. Türkiye genelinde başlatılan etkinliğe Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde çalışan sağlık çalışanları da destek vererek üzerinde “Biz senin için burada kalıyoruz. Sen de bizim için lütfen evde kal” notlarını paylaşarak vatandaşlardan zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını istedi. Öte yandan sağlık çalışanlarının bu yaptığı etkinliğe sosyal medyada vatandaşlarda beğenerek ve yorum yaparak destek verdiği görüldü.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196