banner3088

Vatandaş yasak dinlemedi, belediye bankları kepçeyle topladı

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARA GETİRİLEN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA RAĞMEN VATANDAŞLARIN SOKAĞA ÇIKMASI ÜZERİNE PARKLARDA BULUNAN BANKLARI KEPÇELER YARDIMI İLE KALDIRDI. ZABITA EKİPLERİ İSE GÜN BOYU ANONSLAR İLE SOKAĞA ÇIKMAYIN ÇAĞRISI YAPTI.

Vatandaş yasak dinlemedi, belediye bankları kepçeyle topladı

Bahçelievler Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara getirilen sokağa çıkma yasağına rağmen vatandaşların sokağa çıkması üzerine parklarda bulunan bankları kepçeler yardımı ile kaldırdı. Zabıta ekipleri ise gün boyu anonslar ile sokağa çıkmayın çağrısı yaptı.

İçişleri Bakanlığının yayımladığı yeni genelge ile 65 yaş ve üzeri kişilere sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından İstanbul’da vatandaşların sokağa çıkma yasağını dinlemediği görüldü. Bunun üzerine harekete geçen Bahçelievler Belediyesi, zabıta ekipleri gün boyu zabıta araçları ile sokaklarda gezerek anons yapıp uyarılarda bulundu. Öte yandan zabıta ekipleri, vatandaşların dışarıda oturmaya devam etmesi üzerine parklarda bulunan bankları kepçeler yardımı ile kaldırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197