banner3088

İyi Parti’de Delege Seçimi gerçekleştirildi

İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı Şubat da yapılacak olan olağan kongre öncesi delege tespitlerini yaptı. Divan Başkanlığını GİK Üyesi Murat Karaman’ın yaptığı seçimleri İl Başkan Yardımcısı Orhan Can da takip etti. İlçe binasında yapılan delege tespitleri tam bir Şölen havasında gerçekleşti. İYİ partili hanımların yaptığı yiyecekler açık büfe olarak üyelere ikram edildi.

İyi Parti’de Delege Seçimi gerçekleştirildi

Üyeler Silivri’nin 35 Mahallesinden olağan genel kurulda oy kullanacak 400 delegeyi seçimle belirledi. Şubat ayında yapılacak İYİ Parti İlçe Kongresinde 401 delege oy kullanacak.
İYİ Parti İlçe Başkanı A. Refik Bek konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Her mahalleden üyelerimizin katılımıyla delege tespitlerimizi gerçekleştirdik. Şubat’ta da olağan genel kurulumuzu yaparak, yeni görev alacak başkan ve yönetimimizi seçeceğiz. Yapılan bu delege tespiti bize bir kez daha gösterdi ki İYİ Parti Silivri de büyüyerek yoluna devam ediyor. Çarşaf liste halinde yapılan delege Seçimimize katılımın yüksek olması ve hanımların da çok sayıda olması bizim doğru yolda olduğumuzu bir kez gösterdi. Kongrenin Şölen havasında geçmesinde emeği geçen yönetim kurulu Üyelerimle bir kez daha gurur duydum. Katılımlarından dolayı Divan Başkanlığımızı üstlenen GİK Üyemiz Murat Karaman’a ‘ İl Başkan Yardımcımız Orhan Can ‘a, ilçe başkanlarımıza ve üye arkadaşlarımıza teşekkür ederim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212