banner3088

İYİ Parti’de Refik Bek sesleri

18 Ekim Cuma akşamı İYİ Parti'nin 20'ye yakın yöneticisi ve mahalle temsilcilerinin tamamına yakını Refik Bek'i ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, partililer Ocak-Şubat 2020 gibi görünen İYİ Parti Silivri İlçe Kongresinde, Bek'i ilçe başkan adayları olarak ilan ettiler.

İYİ Parti’de Refik Bek sesleri

Toplantıyı değerlendiren Refik Bek, “Arkadaşların talebi onlara abilik edip, ilçe başkanı adayı olmam yönünde. Biliyorsunuz Meral Akşener ile İYİ Parti'nin kuruluşundan bu yana birlikte hareket ediyoruz. Mevcut yapıda oldukça büyük sıkıntılar var. Şu an görünen tabloda ilçe başkan adayı ilan edildim ama siyasette biliyorsunuz bir gün bile çok uzun bir süre. Başka bir arkadaşımızı ilçe başkanı olarak çıkarma olasılığımız da var tabi. Ancak mevcut konumda benim ilçe başkan adaylığım üzerinde uzlaşı sağlandı. Allah nasip ederse, hayırlısıyla bu göreve aday olacağım gibi görünüyor...” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 00:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış
Barış - 12 ay Önce

Geç kalmış bir karar. Eğer refik bek ilk kuruluş ilçe başkanlığı yapmış olsaydı bugün iyi parti silivride çok daha fazla irtifa kazanmış olacaktı.

SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197