banner3088

Her çocuğun mutlaka okuması gereken kitap !

Büyük usta Zülfü Livaneli bir ülkenin kurtuluş destanını anlatıyor...

Her çocuğun mutlaka okuması gereken kitap !

Büyük usta Zülfü Livaneli bir ülkenin kurtuluş destanını anlatıyor...

Yardımcısı Salih Bozok'un dilinden dahi lider Mustafa Kemal Atatürk'ün hayat hikayesi. Yüreği daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadaşın, hayallerini gerçekleştirme masalı.

"Canım yavrum, Ben hayatım boyunca Mustafa Kemal Atatürk'e sonsuz bir hayranlık duydum ve daima onun izinden yürüdüm. Ne mutlu bana ki halkın, dahi liderine duyduğu derin sevgiye tanık oldum. Bu kitap, onu henüz altı yasındayken Selanik'te tanıdıgım ilk günden, Istanbul'da öldügü o acı güne kadar süren essiz dostlugumuzun hikayesidir. Yüregi daima vatan sevgisiyle dolu iki arkadasın, hayallerini gerçeklestirme hikayesidir. Bu satırları bir ülkenin kurtulus destanı olarak da okumanı dilerim. Senden tek istegim, onun ilkelerini iyi anlaman ve yurduna yarasır, çalıskan bir insan olup siz gençlere emanet ettigi cumhuriyeti korumandır. Sevgilerimle, Baban Salih Bozok"

Her çocuğun ve her yetişkinin mutlaka ama mutlaka okuması gereken bir kitap"Arkadaşıma veda".Bu dostluğu ve sadakati defalarca okumak isteyeceğinizden adım gibi eminim...

Sevgi ve bilgiyle kalın...

Chenay Kobak

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197