banner3088

Kavaklı’da neler oldu?

Kavaklı’da neler oldu?

Dün Kavaklı mahallesinde 20 yaşındaki genç bir kızın havuzda boğulmasıyla gelişen olayları bir anlatıyorum. 

Boğulma haberini aldığımızda Ahmet Ermiş’le olay yerine gittik. Ortam gergin olduğu hissettik ve herhangi bir çekim yapmadık. Ahmet fotoğraf makinesini arabasına bende kameramı çantasına koydum. Cenaze tabutlanmış cenaze aracına getirilirken cenazenin yakını olduğunu tahmin ettiğimiz biri kimsiniz niye orda bekliyorsunuz diyerek tabutu birine bırakarak Ahmet’in üzerine yürüdü. Ayırmak için Jandarma ekipleriyle araya girdiğimde beni de aralarına alarak darp etmeye başladılar. Bir grup Ahmet’e saldırıyor, diğer bir grupta bana saldırmaya başladı. Jandarma her ne kadar ayırmaya çalışsa da gözü dönmüş insanlar hunharca vurmaya çalışıyorlardı. Bir ara Ahmet’i kaçarken gördüm. Ahmet’ten boşa kalan grup diğerleriyle bir olup tekrar üzerime koşmaya başladılar. Bu sırada 7/8 Jandarma ekibi beni olay yerinden uzaklaştırmak istedi. Ancak koştuğumuz sokak çıkmaz sokakmış, arkamızdan gelen 25/30 kişilik grup Jandarma arasından tekrar vurmak için hamleler yapmaya başladılar. Başıma aldığım bir darbeyle yere düştüm. Düşmemle tekme vurmaya başladılar. Kafama, sırtıma, bacaklarıma. Bir ara beni koruyan askerler üzerime resmen yatarak siper oldular. O anda peşi peşine silah sesi duydum. Görevli komutan grubu dağıtmak için havaya ateş açmak zorunda kalmış. İçinde olduğum meyve bahçesinin demir kapısını kapatarak olay yerine ambulans çağrıldı çünkü kafama aldığım darbeyle gözlerim kararıyor görme zorluğu çekiyordum. O arbede de esnasında kameramı almışlar. Olay yerine gelen ambulansla Silivri Devlet Hastanesine geldik. Burada görevli doktorun yaptığı tetkiklerin ardından Jandarmaya olay hakkında ifade vermek ve saldırgan şahıslardan şikâyetçi olduğumuzu belirtmek için Jandarma Karakoluna gittik. Adli süreç başlatıldı. Umuyorum ki saldırgan şahıslar gerekli cezaya çarptırırlar. Anlamadığım bir şey var bu olayda, Ailenin bir kısmı basın yayın kuruluşlarını arıyor bu şüpheli bir ölümdür diye, ailenin diğer kısmı ve villa sahipleri haber yapılmasını engelliyor. Şimdi merak ediyorum; niçin bu kadar rahatsız olup telaşlandılar? O villa kime ait?  Her hangi bir örgüt mü? Gizli kapaklı işlerin yapıldığı bir yer mi? O kızların ne işi var orada ? Niçin erkek öğrenciler yok da kız öğrenciler var?  Madem tatil amaçlı geldiler başlarında sorumlu kimse de mi yok ? Allah’a mı emanet o gencecik kızlar? Hep birlikte havuza girdiler hep birlikte çıktılar hiç mi görmediniz o genç kız boğulurken? 

Adalet er geç tecelli edecek bunu biliyorum. Tek gerçek var o da gencecik fidan gibi Dilek kardeşimiz geri gelmeyecek. Allahın verdiği canı sadece Allah alır. Allah mekânını cennet etsin.

Darp olayından sonra beni arayarak bizzat ziyaretime gelerek ve çeşitli sosyal medya aracılığıyla geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm dostlarıma teşekkür ederim.Allah eksikliğinizi göstermesin

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdal Sezgin
Erdal Sezgin - 6 yıl Önce

Geçmiş olsun.Soru işaretlerini silmek vacip oldu. Selamlar...

gülşen fidan
gülşen fidan - 6 yıl Önce

muhakkak gizledikleri bir şey varki bu kadar şiddet göstermişler yazık yavrucağıza

tansel ayyıldız
tansel ayyıldız - 6 yıl Önce

geçmiş olsun yusufum,ucuz atlatmışsınız daha vahim espitlerinden daha şeylerde olabilirdi,,umarım jandarma da senin tespitlerinden daha derin bilgilere ulaşır ve gerçek ortaya çıkar..!

Nazan Kaçar
Nazan Kaçar - 6 yıl Önce

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.Villada hangi kirli işler organize oluyor ki kimsenin haberdar olmaması için saldırıyorlar.Gencecik kızları bu gibi yerlere nasıl güvenip gönderir aileler o da ayrı konu.Din kisvesi altında olunca sanki güvenilir oluyorlar.

fatih
fatih - 6 yıl Önce

Arkadaşım, olayı öyle dramatize edip kendinizi sütten çıkma ak kaşık yapmışsınız ki, pes doğrusu! Dilek sınıf arkadaşımdı ve buradaki sözleriniz o kadar havale ediyorum sizi...

murat güler
murat güler - 6 yıl Önce

Çok geçmiş olsun kardeşim

fehim yalap
fehim yalap - 6 yıl Önce

Geçmiş olsun kardeşim ama medya da cok yalan yere haber yapılmasını bizde kınıyoruz

tevfik sözen
tevfik sözen - 6 yıl Önce

şayet bu soruları bir gazeteci yanıtlarsa, olay aydınlanır: "o villa kime ait? herhangi bir örgüte mi ait? gizli kapaklı işlerin yapıldığı bir yer mi? o kızların ne işi var orada? niçin erkek öğrenciler yok da sadece kız öğrenciler var? madem tatil amaçlı geldiler, başlarında sorumlu kimse yok muydu? havuza birlikte girip birlikte çıktılarsa boğulurken o genç kızı hiç mi görmediler?"

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211