banner3088

Elektrik kesintisi yapılacak

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü, Silivri’nin bazı bölgelerinde elektrik kesintileri yapacağını duyurdu. Yatırım ve Bakım programı kapsamında kesinti yapılacak bölgeler ve detayları şöyle;

Elektrik kesintisi yapılacak

31 Ekim 2019 Perşembe günü planlı kesinti programı

ÇAYIRDERE Mh., CENNET Cd., TEKMEŞE ÇIKMAZI Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SANCAKTEPE Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., ABDULLAH AKBULUT Cd., KIRMIZIGÜL Cd., HÜSEYİN GÜVENİR Sk., HÜSNÜ ALBAYRAK Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BÜYÜK KILIÇLI Mh., LAİKLİK Cd., TİRYOL Sk., İMAM Sk., USTA Sk., DÜZENLİ Sk., GARİPLER Sk., OKUTMAN Sk., YARYOL Sk., TAŞLIK Sk., ÇİFTLİK Sk., AKİF ÇEŞME Sk., ERİŞ Sk., VATANPERVER Sk., KARAÇAM Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SELİMPAŞA Mh., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

01 Kasım 2019 Cuma günü planlı kesinti programı

ÇAYIRDERE Mh., MİLLİ ŞAİR Cd.DESİ Sk., ÇÖL Sk., GÜLSUYU Sk., MORAL Sk., SEVENLER Sk., BAHARAT Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

SANCAKTEPE Mh., MİMAR HAYRETTİN Cd., KIRMIZIGÜL Cd., ABDULLAH AKBULUT Cd., HÜSEYİN GÜVENİR Sk., HÜSNÜ ALBAYRAK Sk., (SİLİVRİ İlçesi) ve civarında 09:00-17:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211