banner3088

“Kuklalar”

 “Allah var, gam yok”

İdeolojik fikri, dini, dili, ırkı ne olursa olsun iftira çok kötü bir şeydir. Nur Suresi’nin 23 ve 24. Ayeti “Muhakkak ki gâfil (kendisinin haberi olmaksızın) muhsin (iffetli) kadınlara ve mü’min kadınlara (iftira) atanlar, dünya ve ahirette lânetlenmiştir ve onlara azîm azap vardır.”  şeklindedir. Şimdi soruyorum bu münafıklara nasıl bir iftiradır bu isnad ettiğiniz sözler? Allah korkunuz da mı kalmadı? Bizden (!) değilse ölsün mantığında mısınız? Elbet bu dünyada olmazsa mahşerde ilahi adaletin tecelli edeceğini sizler de çok iyi biliyorsunuz bizler de…

İçişleri eski Bakanı, Meclis Başkanvekili, Milletvekili, ablamız Meral Akşener’e atılan bu çirkin iftirayı esefle kınıyorum.

Ağababalarını arkalarına alarak fütursuzca ona buna ‘çamur at izi kalsın’ mantığında hareket edenler elbet bir gün o çamurda boğulmaya mahkûmlardır. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ancak batarken yanımda birkaç kişiyi de götüreyimle olmuyor, ilahi adalet !,Birini kötülerken prim yapacağını umut edenlerin hep hevesi kursağında kalmıştır.Allah hepimizi bu tür yaratıklardan korusun (Amin!)

 

Pazartesi günü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Silivri’mize geldi. İSMEK Binası’nın resmi açılışını gerçekleştirdi. Geçtiğimiz hafta DAVET polemiği vardı, AK Parti ile Belediye Başkanı Işıklar arasında. Son meclis toplantısında Başkan Topbaş’ın devlet adamlığından bahseden Işıklar, üzerine düşeni Pazartesi günü ev sahibi olarak gösterdi. AK Partili Başkan Topbaş’ı AK Parti İstanbul İl Başkanı’nı tören alanında karşıladı. Kendisine konuşma hakkı tanındı ve yine Kadir Topbaş’a övgüler yağdırdı. Haklı mı? Haklı, ancak kurdele kesiminde Başkan Işıklar da davet edilseydi daha hoş olmaz mıydı?

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197