banner3088

Elit dans geceye damgasını vurdu

Gökhan Aytaç ve Deniz Sarı tarafından kurulan Elit Dans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, dün gece bünyelerindeki ekipler ve üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi.

Gökhan Aytaç ve Deniz Sarı tarafından kurulan Elit Dans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, dün gece bünyelerindeki ekipler ve üyeleri yemekli toplantıda bir araya geldi. Düzenlenen tanışma ve kaynaşma gecesine Ak Parti Silivri Belediye Başkan Aday adayı Metin Karakaş da katıldı. Saat 20:00'de Silivri Bura Restaurant'ta gerçekleştirilen organizasyona derneğin bir çok üyesi katıldı. Gecede canlı müzik, dans gösterileri ve çekilişlerde etkinlikler arasında yer aldı. 


Sahne sunumlarını Kamil Bilici'nin yaptığı gecenin açılış konuşmasını Deniz Sarı ve Gökhan Aytaç yaptı. Katılımcıların canlı müzik ve dans gösterileri ile doyasıya eğlendiği gecede halk oyunları ekipleri de gösterilerini sergiledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2013, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkay UÇAR
Türkay UÇAR - 6 yıl Önce

bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm elit dans ailesi ve sevenlerine teşekkur ederiz.. herşey çok güzeldi

Irmak - Aykut GÜRCAN
Irmak - Aykut GÜRCAN - 6 yıl Önce

başta bu güzel geceyi düzenleyen değerli dostlarımız ve elit dans kurucuları deniz ve gökhan hocamıza daha sonra oyuncu arkadaşlarımıza ve geceye katılan tüm misafirlere güzel ve eğlenceli bir gece için teşekkür ederiz.

tulay atalak
tulay atalak - 6 yıl Önce

deniz hocam sayenizde çok güzel bir gece yaşadık teşekkür eder ve devamını dileriz. herşey çok güzeldi teşekkürler elit dans

banner3205

banner3212

banner2252

banner3196