banner3088

Kiptaş-2 Koliva Gurubu ile coştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 Temmuz-9 Eylül tarihleri arasında ‘İstanbul’un her köşesi İstanbul’da Yaz Neşesi’ sokak konserleri kapsamında Silivri’de yapılması planlanan ilk konser 7 Eylül Cuma günü Yeni Mahalle Kiptaş-2 Konutlarında gerçekleştirildi.

Kiptaş-2 Koliva Gurubu ile coştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 20 Temmuz-9 Eylül tarihleri arasında ‘İstanbul’un her köşesi İstanbul’da Yaz Neşesi’ sokak konserleri kapsamında Silivri’de yapılması planlanan ilk konser 7 Eylül Cuma günü Yeni Mahalle Kiptaş-2 Konutlarında gerçekleştirildi. Birbirinden güzel karadeniz müzikleri ile konsere katılan yüzlerce vatandaşa büyük coşku yaşatan Koliva müzik gurubuna AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu tarafından çiçek ve Silivri yoğurdu takdim edildi.

SİLİVRİ HALKI ARTIK YERİNDE SAYAN BİR SİLİVRİ İSTEMİYOR

Koliva konserine teşkilat mensupları ile birlikte katılan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, konsere katılan vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, yaz neşesi konserleri için İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve İBB Kültür Müdürlüğüne teşekkür eden Başkan Bozoğlu şu ifadelere yer verdi. “İBB tarafından Silivri’mizde üç gün sürecek olan ve bugün ilkini gerçekleştirdiğimiz konserimize hepiniz hoş geldiniz. Bizler sizlere hizmetkar olmuş bir liderin davasının Silivri’deki neferleriyiz. Bizler Silivri’ye gönül vermiş, Silivri’nin derdi ile dertlenmiş Silivri aşıklarıyız. Silivri’mizi daha güzel, daha yaşanabilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Gittiğimiz her kapıda AK Hizmetlere büyük bir özlemle karşılanıyoruz. Silivri halkı artık yerinde sayan bir Silivri istemiyor. Silivri halkı artık Silivri’ye yakışır bir yönetim istiyor. Silivri artık AK Belediye ile yönetilmek istiyor. Çünkü Silivri’de şu anda mevcut belediyeden daha çok çalışan bir AK Parti teşkilatı var. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde Silivri’yi özlediği AK Belediyeciliğe kavuşturacağız. Bu duygularla başta İBB Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal olmak üzere İBB Kültür Daire Başkanlığımıza, organizasyonda emeği geçen müdürlüklerimize bu alanı dolduran siz değerli hemşerilerimize ve çok kıymetli Koliva müzik gurubumuza ayrıca teşekkür ediyor, iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212