banner3088

Kültür Merkezi Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için hazırlıklara başladı. 22 ayrı branşta ücretsiz hizmet veren Kültür Merkezi’nde kayıtlar 16 Eylül’de başlıyor.

Kültür Merkezi Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Yediden yetmiş yediye tüm Silivrilileri kültür ve sanatla buluşturan Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için kayıtlara başladı. Her yaş grubundan Silivrilinin yeni dönemde 24 ayrı branşta ücretsiz eğitim alacağı Kültür Merkezi’nde kurslar Ekim ayında başlayacak.

 

24 BRANŞTA ÜCRETSİZ EĞİTİM

Kültür Merkezi yeni eğitim döneminde; Gitar, Keman, Ud, Kanun, Bağlama, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Sanat Müziği Korosu, Yetişkin Resim, Çocuk Resim, Bale, Arjantin Tango, Plates-Step-Aerobik, Ebru, Keçe İşlemeciliği, Deri İşlemeciliği, Piyano, Salsa-Çaça, Ahşap-Seramik-Cam Boyama, Takı Tasarım, Ahşap Rölyef, Yetişkin Tiyatro, Çocuk Tiyatro, Halk Oyunları ve Klarnet olmak üzere 24 ayrı branşta akademik eğitmenler tarafından ücretsiz kurslar vermeye devam edecek.

 

KAYITLAR 1 EKİM’E KADAR DEVAM EDECEK

Marmara Plazada hizmet veren Silivri Belediyesi Kültür Merkezi, yeni eğitim dönemi için kayıtlara 16 Eylül’de başlayacak. 1 Ekim’e kadar devam edecek olan kayıtlarda yeterli sayıya ulaşılınca sınıf açılacak.

 

IŞIKLAR DAVET ETTİ

İlçede sanata ve kültüre olan ilgiyi arttırmayı hedeflediklerini belirten Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “İlçemizde çocuklarımıza, gençlerimize ve yetişkinlerimize yönelik olarak başlattığımız çalışmalarımızla, bölgede sanata ve kültüre olan ilgiyi arttırmayı, düşünen ve üreten bireyleri bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Ben tüm ebeveynleri, çocukları ile birlikte Kültür Merkezi’mize davet ediyorum” dedi.

 

 
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2013, 22:40
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211