banner3088

Ak Parti'den gazetecilere kutlama

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ak Parti Silivri ilçe teşkilatı basınla bir araya geldi.

 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ak Parti Silivri ilçe teşkilatı basınla bir araya geldi. 


Ak Parti Silivri ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında bölge gazetecileri ile buluşan ilçe başkanı Dilek Demiral, basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Organizasyona Ak Parti Silivri SHİP Başkanı Yavuz Bayram, İlçe Kadın Kolları Başkanı Zinnet Demirel, SKM Başkanı Filiz Güler, Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Hakkı Dener, Mali ve İdari İşler Birim Başkanı Bakır Ezer de katıldı.

"Adayımız belli oldu"
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan ilçe başkanı Demiral, basının ve kamuoyunun merakla beklediği Belediye Başkan Adayının belirlendiğini ifade etti. İl başkanlığında çalışma yapan komisyonun adayları belirlediğini ancak isimlerin kendileri ile henüz paylaşılmadığını açıklayan Demiral, "Kamuoyundaki söylentilere itibar etmeyiniz. İlçe başkanlığımız resmi açıklamayı yapana kadar kesinleşmiş bir adaydan bahsedilemez. İl Başkanlığımızda çalışma yapan komisyon adayları belirledi ancak isimleri bizimle de henüz paylaşmadılar. Başbakanımızın onayı bekleniyor. Sonrasında resmi olarak açıklanır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 18:33
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196