banner3088

Bozdağ:Basın,Özgürlüklerin güvencesidir

Türkiye Yemek Sanayicileri Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Bozdağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı:

Bozdağ:Basın,Özgürlüklerin güvencesidir

Ülkemizde demokrasi, insan hakları ve özgürlüklerin güvencesi olarak gördüğümüz basının bu önemli gününde tüm çalışan gazetecilerin bayramını içtenlikle kutluyorum.

Yemek sanayicileri olarak bizlerin sektörel sorunlarımızın çözümü konusunda yaptığımız çalışmaları, kamuoyuyla paylaşmak istediğimiz projeleri duyurma konusunda, çabalarımızı gönülden destekleyen basın emekçilerine şükranlarımızı sunuyorum.

Toplumun bilinçlenmesi, sosyal, kültürel ve siyasal yaşamın düzenlenmesi, barış ve huzur ortamının tesis edilmesinde basının ve gazetecilerin önemi tartışılamaz.

Biliyoruz ki, onların da daha iyi yaşam ve çalışma koşullarına kavuşabilmeleri için bizlerin duyarlılığına, desteğine ihtiyaçları var.

Türkiye Yemek Sanayicileri Federasyonu ve bağlı derneklerle, üyelerimiz, yemek sanayicileri olarak dünyanın en zor, en çileli görevini gerçekleştiren gazeteci dostlarımızın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Her koşulda bizlerin yanında olan basın çalışanlarına daha özgür, daha uygun çalışma koşullarının sağlanabilmesi umuduyla, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

 

Hüseyin BOZDAĞ

Türkiye Yemek Sanayicileri Federasyonu

Genel Başkanı

 
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2013, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197