banner3088

Çalışan gazeteciler günümüzü kutladılar

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Silivri’de bulunan Siyasi parti temsilcileri, bürokrat ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan okuyucularımız Ajansımızı ziyaret ederek, mail, mesaj ve çiçek göndererek ve telefonla arayarak günümüzü kutladılar.

Çalışan gazeteciler günümüzü kutladılar

İlk olarak Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri’de görev yapan gazetecilerin gününü, tutuklu gazeteciler Mustafa Balbay ve Tuncay Özkan'a destek olmak için gittiği Silivri Cezaevi Kampüsü'nde kutladı.

CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Tülay Sinkil, Cengiz Arpur, Melihcan Çolak, Zafer Sengiz, Mehmet Delikaya, ve Gülay Şahan, Ajans yöneticimiz Yusuf Eker’in şahsında tüm çalışanlarımızın gününü kutlayarak CHP İlçe Başkanı Mümin Tuğlu’nun kutlama mektubunu takdim ettiler.


AK Parti Silivri İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Taşkın ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Koryürek, Yavuz Bayram, Yönetim Kurulu üyesi Aydın Karabina, İdare Amiri Adem Helvacıoğlu, Ajansımıza gelerek İlçe Başkanı Metin Karakaş’ın kutlama mektubunu takdim ettiler ve Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


Silivri Kaymakamı Salih Keser, kutlama maili göndererek, akabinde telefon ederek Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Silivri Fatih Koleji Müdür Yardımcısı Gazi Felek ve beraberindeki öğrenciler Furkan Kaynarca, Ahmet Alptuğ Demircioğlu ve Bartu Anarı, Silivri’nin ilk kurumsal Haber Ajansı olması sebebiyle yöneticimiz Yusuf Eker’e plaket takdim ederek 10 Ocak çalışan Gazeteciler gününü kutladılar.


Silivri Alevi Kültür Derneği Başkanı Coşkun Aksoy ve dernek yöneticileri Ajansımızı ziyaret ederek günümüzü kutladılar.

Ayrıca telefon, mail,mesaj ve çiçek göndererek günümüzü kutlayan Silivri Eski Belediye Başkanlarından Hüseyin Turan, Selami Değirmenci, Silivri Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Yılmaz Kandemir, BBP Silivri İlçe Başkanı Zafer Erel ,Ahenk Sanat Kulübü ve ismini sayamadığımız binlerce okuyucumuz bu günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2013, 13:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
silivri   sahil  taksi
silivri sahil taksi - 7 yıl Önce

gazeteciler gününüz kutlu olsun görevinizde başarılar dileriz sahil taksi topluluğu

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212