banner3088

Demiral “ Gaziler Günü’nü kutlamanın kıvancı içindeyiz”

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral Gaziler Günü sebebiyle Kutlama Mesajı yayımladı. Demiral mesajında “Gaziler Günü’nü kutlamanın kıvancı içindeyiz ”dedi.

Demiral “ Gaziler Günü’nü kutlamanın kıvancı içindeyiz”

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e 'Gazilik' unvanı ile 'Mareşal Rütbesinin verilişinin 93. yıl dönümünü ve 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın kıvancı içindeyiz.

Vatanı için gözünü bile kırpmadan canını vermeye hazır olan kahraman gazilerimiz Cumhuriyetimizin temellerinin atılmasında büyük pay sahibi olmuşlardır. Vatan toprağını ve menfaatlerini canlarından daha önemli gören gazilerimizin bu fedakarlıklar, Cumhuriyetimizi daha müreffeh yarınlara taşımamızda bizlere örnek olmakta ve ayrı bir azim katmaktadır.

 Bu duygu ve düşüncelerle, gazi ve şehit ailelerimizin haklı gururlarını ve kederlerini paylaşıyor, Atatürk'e Gazi Unvanı ve Mareşal Rütbesi verilmesinin yıldönümü ve Gaziler Günü'nde, Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 17:22
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196