Göçengil: Bayramlar birliktir, kardeşliktir!

CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Bayramlar birliktir, kardeşliktir, kucaklaşmadır, saygıdır, sevgidir” dedi.

Göçengil: Bayramlar birliktir, kardeşliktir!
 Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Savaş çığlıklarının atıldığı, toplumun kutuplaştırılmaya çalışıldığı şu günlerde, Kurban Bayramı’nın kardeşliğin, barışın ve hoşgörünün pekişmesine vesile olmasını dileyen Göçengil, “Bayramlar kardeşliktir, kucaklaşmadır, barış içinde yaşamaktır” dedi.

Göçengil’in kutlama mesajı şu şekilde;
“Öncelikle, arifesinde bulunduğumuz Kurban Bayramı’nın, halkımızın birliğinin, kardeşliğinin, bütünlüğünün sağlanması ve korunmasına, savaş çığırtkanlığı yapılan şu günlerde barışa ve huzura vesile olmasını diliyorum. Unutmayalım ki, bayramlar hayatımızdaki çok önemli günlerdir. Bayramlar, bir toplumda millet olma bilincinin şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlar birliktir, kardeşliktir, kucaklaşmadır, saygıdır, sevgidir…

banner2829
‘DORUK NOKTASINA TAŞIMALIYIZ’

Böyle günlerde acılarımızı paylaştığımız gibi toplum olarak mutluluğumuzu da coşku içerisinde paylaşmalıyız. Bizleri ayrıştırmak isteyenlere karşı, birlik ve beraberliğimizi korumalı, barış ve huzur içinde yaşama arzumuzu doruk noktasına taşımalıyız.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta Silivrili hemşerilerim olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin ve Türk Milleti’nin Kurban Bayramı’nı kutlar, barışa ve huzura vesile olmasını dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2015, 15:15
YORUM EKLE

banner2831

banner2253

banner2588