banner3088

Hamdemirci: Cumhuriyet, İnancın Ve Azmin Zaferidir

Saadet Partisi Silivri İlçe Başkanı Mahmut Hamdemirci 29 Ekim dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Hamdemirci: Cumhuriyet, İnancın Ve Azmin Zaferidir

Hamdemirci mesajında  şu ifadeleri kullandı; “Saadet Partisi Silivri İlçe Teşkilatı olarak, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. yılını kutlar, bu vatanı canları pahasına bizlere emanet eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarız.

Cumhuriyet, inancın ve azmin zaferidir. Bundan 90 yıl önce ülkemizi parçalamak ve işgal etmek için gelen emperyalist güçler, milletimizin iman  gücü karşısında asla unutamayacakları bir ders almışlardır. Cumhuriyetin ilanı, milletimizin hangi şart altında olursa olsun dayatma ve esarete boyun eğmeyeceğinin ispatıdır.

Vatanın dört bir yanında kurtuluş mücadelesi veren ve bu uğurda can veren ecdadımız, milli birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü temellere sahip olduğunu tüm dünyaya göstermiştir.

Milletimizin sahip olduğu bu üstün kardeşlik ve iman gücü karşısında ülkemizi işgal edemeyeceğini anlayan emperyalist şer güçler bugün, kardeşliğimizi bozmaya, ahlaki ve manevi değerlerimizi tahrip etmeye yönelik çalışma ve gayretin içindedir.

Maalesef, Ak Parti hükümeti, milli değerlerimize sarılmak yerine Avrupa kriterleri adı altında çıkardığı kanunlarla, emperyalist güçlerin emellerine çanak tutmaktadır.

Unutulmamalıdır ki; Kurtuluş savaşı destanı Milli Görüş ruhuyla yazılmıştır. Çünkü Milli Görüş, bağımsızlığın, milli ve manevi değerlerin ifadesini bulduğu ruhun adıdır. Teslimiyet ve boyun eğme değil, direniş ve mücadelenin adıdır.

Milletimizin, kendi aslına ve özüne sahip çıkacağı ve Saadet Partisi iktidarıyla adil bir yönetime kavuşacağı günler çok yakındır.

 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 01:20
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3197