banner3088

Işıklar Bayramda Kurban Satış Ve Kesim Alanlarını Ziyaret Etti

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bayramda kurban kesim ve satış yerlerini gezerek, kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutladı.

Işıklar Bayramda Kurban Satış Ve Kesim Alanlarını Ziyaret Etti

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kurban Bayramı’nda ilçe genelinde belirlenen kurban kesim ve satış yerlerini gezdi. Kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Işıklar, kurban satışı ve kesimi yapan görevlilere de kolaylıklar diledi. Bayramın ilçe genelinde sorunsuz geçmesi adına çalışmaları sürdürdüklerini belirten Işıklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da belediyeye ait kurban kesim ve satış yerlerinde su düzeni, bay ve bayan tuvaletleri, kurban satıcıları için mobil banyo düzeneği, sosyal amaçlı çadır, çöp konteynerleri ile her türlü hijyenik şartların oluşturulduğunu belirtti. Bu yıl ilk kez dağıtılan Kurban Kesim Seti’nin vatandaşlara büyük kolaylık sağladığını dile getiren Başkan Işıklar, bayram ziyareti sırasında çocuklara harçlık vermeyi ihmal etmedi. Işıklar’a ziyaretinde CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu ve CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri de eşlik etti.

 

IŞIKLAR’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Silivri Belediyesi’nin kurban satış ve kesim yerlerinde ki düzenli ve kullanışlı sistem için Başkan Işıklar’a teşekkür eden vatandaşlar; “Zabıtalar yaşanabilecek tatsız durumlara karşı sürekli kontrol halindeler, kurban kesecek ve satacak olanlar için her şey düşünülmüş ve tüm imkânlar sağlanmış. Başkana gösterdiği kolaylıklar için teşekkür ediyoruz” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2013, 19:27
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2252

banner3196