banner3088

Işıklar bayramı hemşerileriyle birlikte geçirdi

banner3457

Her bayram olduğu gibi bu bayramda mahalleleri ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, hemşerileriyle bayramlaştı.

Işıklar bayramı hemşerileriyle birlikte geçirdi
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kurban Bayramı boyunca ilçe genelindeki mahalleleri dolaşarak, esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı. Her bayram olduğu gibi bu bayramı da hemşerileriyle birlikte geçiren Başkan Işıklar, ilçe genelinde birçok ziyaret gerçekleştirdi. CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri, CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile Belediye Başkan Yardımcılarının da eşlik ettiği ziyaretlerde hemşerilerinin bayramını kutlayan Işıklar, esnafın çayını içerek hayırlı işler diledi. Bayramın ilk günü CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın da ziyaretlere katıldı.  Ziyaretlerinde küçüklere bayram harçlığı vermeyi ihmal etmeyen Başkan Işıklar, hemşerilerine barış ve huzur içinde geçirecekleri nice bayramlar diledi.
 
Partilileriyle bayramlaştı
Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Örgütü’nün bayramın ikinci günü ilçe binasında düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına katılan Başkan Işıklar, tüm partilileriyle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.
 
Değirmenköy’de cenazeye katıldı
Bayram ziyaretleri sırasında Değirmenköy Mahallesi sakinlerinden, belediye personeli Hasan Çalışkan’ın ağabeyinin cenaze törenine de katılan Başkan Işıklar, merhuma Allah’tan rahmet dileyerek, yakınlarına taziyede bulundu.
 
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2016, 20:13
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196