banner3088

Karakaş “Gününüz kutlu olsun”

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’ın 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü Mesajı

Karakaş “Gününüz kutlu olsun”
Basın çalışanları iletişim sektörünün, zaman mevhumu gözetmeksizin, doğru habere ulaşmak ve haberi ulaştırmak için her koşulda ter döken kahramanlarıdır. Toplumun gören gözü duyan kulağı görevini üstlenen basın mensuplarımız toplumsal ve sosyal gelişmelerde de kamuoyu oluşturmakta etkili bir rol oynarlar. Görevini toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla yerine getiren gazetecilerimiz; hiç şüphesiz ki demokrasinin en önemli dayanaklarından biridir.
İletişimin hız kazandığı günümüzde basın mensupları da eskiye nazaran daha aktif bir çalışma temposu içine girmiştir. Bu konuya Silivri ölçeğinde baktığımız zaman İlçemizdeki yerel basın mensubu arkadaşlarımızın kalite standartlarını her geçen gün daha da ileriye taşıdıklarına şahit oluyoruz. Gelişen yerel basınımızla birlikte Silivri’mizde demokrasi ve katılımcılık artacak ve dolayısıyla Silivri’mizin gelişimi de hız kazanacaktır. Silivri’mizin gelişimine sağlayacakları bu katkı görevlerinin kutsiyetini artırmaktadır.
Gecesini gündüzüne katarak halka doğru ve güncel haberler vermeye çalışan, başta, Silivri’de ki yerel basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere, Türkiye’mizde bulunan tüm fedakâr basın mensuplarının 10 Ocak Dünya Gazeteciler Gününü kutlarım.
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2013, 12:57
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196