banner3088

Karakaş’tan yeni yıl mesajı

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ,yeni yıl mesajı yayımladı.

Karakaş’tan yeni yıl mesajı

Karakaş mesajında şu ifadelere yer verdi;Karşıladığımız 2013 yılına, hiç şüphesiz yeni heyecanlar ve yeni umutlarla giriyoruz. Bu heyecan ve umudun her yıl olduğu gibi bu yılda artarak yapacağımız hizmetlere yansıyacağından hiç şüpheniz olmasın. Hedefimiz Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ülkemizi 2023 yılında Dünyanın ekonomisi en iyi on ülkesinden birisi yapmak. Bu hedefe varma hususunda çalışmalarımızın heyecanı on yıllık iktidarımız boyunca aratarak devam etmiş ve bundan sonra ki süreçte de devam edecektir. Daha aydınlık bir Türkiye bizleri beklemektedir.

Geçtiğimiz yılın ilk haftası ilçe kongremizin heyecanını yaşadık. 2012’nin ilk haftası teşkilatımızla bir düğün atmosferinde gerçekleştirdiğimiz kongremizde birlik, beraberliğimiz ve aile bütünlüğümüzü koruyarak hedefimize ulaşmanın ilk adımını attık. Gerçekleşen kongremiz 2014 hedefimizin dönüm noktası olarak değerlendiriyoruz. Su gibi akıp giden 2012 yılında birbirinden değerli projelere imza attık. Siyasete yeni bir üslup getirerek uzlaşmacı ve hoşgörü çerçevesi içerisinde nasıl hizmet edileceğini gösterdik. İlçemize, muhalefette olmamıza rağmen mevcut Belediye yönetiminden daha fazla hizmet getirdik. Bu başarı İlçe teşkilatımızın özverili ve istikrarlı çalışması ile gerçekleşti.

Yeni yılda da birçok yeni projeyi hayata geçirerek hizmet aşkımızı yeni yıla, yeni yıllara daha da coşkulu bir şekilde taşıyacağız. İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı, ülkemizin demografik yapısından tüm güzellikleri içinde barındıran ilçemiz de tesis ettiğimiz istikrar ve güveni sürdürdüğümüz bir yıl geçireceğimize inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın birlik ve beraberliğimizi arttıran, mutluluk ve hoşgörüyle yarınlarımıza umutla bakmayı sürdürdüğümüz, üzüntülerin sevince büründüğü bir yıl olmasını diler, tüm hemşerilerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutlar, selam ve saygılarımı sunarım.

 
Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2013, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211