banner2836

Kaymakam Bekarlar’ın Kurban Bayramı mesajı

Silivri Kaymakamı Faruk Bekarlar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Bekarlar’ın Kurban Bayramı mesajı
Silivri Kaymakamı Faruk Bekarlar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Bekarlar’ın mesajında şu cümlelere yer verildi:
“Manevi dünyamızın önemli günlerinden biri olan Kurban Bayramı'na erişmenin huzuru ve mutluluğu içindeyiz. Dinimizde Müslümanların yüce yaratana olan teslimiyet ve şükranlarının bir ifadesi olan Kurban Bayramı, akrabalık ve dostluk ilişkilerinin güçlendiği, toplumsal yardımlaşma ve dayanışmanın önemsendiği, yaşlıların, kimsesizlerin ve düşkünlerin hatırlandığı, küskünlerin barıştığı, sevinç, saygı ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı anlamlı ve milletimizin aynı değerler etrafında birleşerek kucaklaştığı, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği önemli günlerimizdendir. Böylesine derin anlamları olan bu günlerin milletimizin birlik ve beraberliğine vesile olması en büyük arzumuzdur.
Bu anlamına ve önemine uygun şekilde 12-15 Eylül 2016 tarihlerinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramını tüm milletimize ve İslam âlemine, ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini dileyerek kutluyorum”

Bayramlaşma programı yarın
Silivri Kaymakamlığı Bayramlaşma programı Kurban Bayramı’nın ilk günü (yarın) saat 11.00’de Silivri Öğretmenevi’nde gerçekleştirilecek.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2252