banner3088

Tuğlu: Kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun

CHP Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında “Buramın, kutuplaştırılmak istenen toplumumuzda birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını diliyorum” dedi.

Tuğlu: Kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun
 

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Mümin Tuğlu, Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Savaş çığlıklarının atıldığı, toplumun kutuplaştırılmaya çalışıldığı şu günlerde, Kurban Bayramı’nın kardeşliğin, barışın ve hoşgörünün pekişmesine vesile olmasını dileyen Tuğlu, “Bayramlar kardeşliktir, kucaklaşmadır, barış içinde yaşamaktır” dedi.

 

TUĞLU’NUN KUTLAMA MESAJI

 

“Öncelikle, arifesinde bulunduğumuz Kurban Bayramı’nın, halkımızın birliğinin, kardeşliğinin, bütünlüğünün sağlanması ve korunmasına, savaş çığırtkanlığı yapılan şu günlerde barışa ve huzura vesile olmasını diliyorum.

Unutmayalım ki, bayramlar hayatımızdaki çok önemli günlerdir. Bayramlar, bir toplumda millet olma bilincinin şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlar birliktir, kardeşliktir, kucaklaşmadır, saygıdır, sevgidir…

Böyle günlerde acılarımızı paylaştığımız gibi toplum olarak mutluluğumuzu da coşku içerisinde paylaşmalıyız. Bizleri ayrıştırmak isteyenlere karşı, birlik ve beraberliğimizi korumalı, barış ve huzur içinde yaşama arzumuzu doruk noktasına taşımalıyız.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta Silivrili hemşerilerim olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin ve Türk Milleti’nin Kurban Bayramı’nı kutlar, barışa ve huzura vesile olmasını dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2013, 20:44
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3551

banner3212